Sprawni Razem w lubińskiej kręgielni

Dwa dni sportowej rywalizacji czeka uczniów placówek specjalnych z całej Polski. Miejsce, w którym będą rywalizować sportowcy będzie kręgielnia Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Mistrzostwa Polski w kręglarstwie „Sprawni Razem” to już wieloletnia tradycja miejscowej placówki, która jako gospodarz zawsze ustawia swoim przeciwnikom poprzeczkę bardzo wysoko, jeśli chodzi o poziom rywalizacji.

W tegorocznych dwudniowych zmagania prócz gospodarzy udział wezmą placówki z: Grudziądza, Słupska, Piły, Kielc, Pyrzyc, Krakowa, Skoczkowa, Elbląga, Płocka, Strzelca Krajeńskiego i sąsiada zza miedzy Szklar Górnych.

Patronat nad mistrzostwami objęli Robert Raczyński prezydent Lubina, Adam Myrda starosta lubiński, Zenon Jaszczur prezes Polskiego Towarzystwa Społeczno-Sportowego „Sprawni Razem” i Franciszek Hawrysz historyk sportu i prezes Klubu Olimpijczyka w Lubinie.

Impreza odbędzie się w dniach 17-18 listopada w kręgielni RCS. Pierwszego dnia rywalizacji, start imprezy przewidziano na godzinę 10.00. Młodzi ludzie będą walczyć o miano najlepszej ekipy w Polsce w kręglach klasycznych. Bowling przewidziano na drugi dzień mistrzostw. Start o godzinie 9.00.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz