Spotkanie z podróżnikiem połączone ze szkoleniem

Dziś po południu (14 kwietnia) odbędzie się wykład o teorii żeglowania (niezbędne minimum do uzyskania patentu żeglarza), połączone z prezentacją multimedialną w tematyce rejsów śródlądowych i morskich.

Szkolenie odbędzie się w sali Centrum Turystyki i Kultury przy ul. Kościuszki 1 w Ścinawie o godz. 14.30, w salce obok biblioteki. Natomiast prezentację multimedialną i tym samym „Spotkanie z podróżnikiem” Marcinem Magierą zaplanowano na godz. 17.00.

Szkolenie plus prezentacja są przede wszystkim dla osób chcących wziąć udział w obozie żeglarskim na Mazurach w terminie 7 – 21 lipiec (dwa tygodnie), gdzie odbędzie się część praktyczna zakończona egzaminem na patent żeglarza.

Spotkanie adresowane jest do osób, którym tematyka żeglarska, rejsów śródlądowych i morskich jest kompletnie nieznana, a którzy chcą się dowiedzieć czegoś nowego, rozwinąć swoje zainteresowania.

Szkolenie poprowadzi Marcin Magiera wieloletni kapitan jachtowy, instruktor Polskiego Związku Żeglarskiego, egzaminator i członek komisji szkoleniowej Wrocławskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Organizator i komandor wielu rejsów śródlądowych, morskich i oceanicznych.

Źródło: PWF/ scinawa.pl

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz