Spotkali się z kibicami

W sali konferencyjnej Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia odbyło się pierwsze spotkanie z kibicami. Władze oraz trenerzy mieli okazje zaprezentować swoją wizję rozwoju szerszemu gronu odbiorców, zaś fani mogli zadać pytania na temat funkcjonowania akademii.

W spotkaniu oprócz dyrektora Paluszka wzięli także trenerzy koordynatorzy Witold Lis i Andrzej Turkowski, psycholog Paweł Habrat, menadżer do spraw skautingu i administracji Jacek Jurkiewicz oraz szkoleniowcy pracujący z głównymi rocznikami Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia. – Zainteresowanie akademią jest coraz większe i cieszymy się, że na spotkanie przyszło tyle osób. – podkreślał Krzysztof Paluszek.

Zadowolenia z takiej inicjatywy nie ukrywali także sami trenerzy, którzy mogli przedstawić kibicom swój punkt widzenia i zależności pomiędzy poszczególnymi grupami młodzieżowymi. O samą inicjatywę zapytaliśmy trenera rezerw Piotra Jacka, który wcześniej miał okazję pracować w akademiach Lecha Poznań i Miedzi Legnica.

– To coś nowego dla mnie, bo do tej pory nie miałem okazji być z kibicami w tak bliskim kontakcie. Wcześniej z reguły to byli rodzice, ale myślę, że był to taki fajny ukłon w ich stronę. – mówił trener najstarszej drużyny Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia.

Regularne spotkania z kibicami to tylko jedno z działań, które w 2018 roku podjęła Akademia Piłkarska KGHM Zagłębia. Jak przekonuje Marek Wachnik, w kolejnych tygodniach możemy spodziewać się kolejnych takich inicjatyw.

Więcej w materiale TVRegionalna.pl:

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz