Sportowe ferie z RCS

Jak co roku w okresie przerwy zimowej Regionalne Centrum Sportowe organizuje cykl różnorodnych otwartych zajęć dla dzieci na swoich obiektach, czyli „Sportowe Ferie 2018”. Przygotowana oferta umożliwia dzieciom i młodzieży, spędzających ferie w Lubinie, na swobodny dostęp do zajęć sportowo – rekreacyjnych.

W ofercie, na przestrzeni dwóch tygodni, w dniach od 15 do 26 stycznia 2018r. mamy aż 16 imprez w ośmiu rożnych dyscyplinach sportowych.

Cykl imprez pod nazwą Sportowe Ferie 2018 ma za zadanie urozmaicić dzieciom ten wolny czas, rozwinąć ich umiejętności ruchowe jak również oderwać je od komputerów i „nudy”.  Zabawy i konkurencje sportowe nagradzane są dyplomami i upominkami w postaci sprzętu sportowego. Na uczestników czekają także słodycze.

Pierwsze zajęcia już w poniedziałek 15 stycznia. Ferie rozpoczną zajęciami na basenie o godz. 10.00 (basen Centrum7). Na wszystkich czekają wodne atrakcje oraz instruktor, pod okiem, którego będzie można podszkolić swoje umiejętności pływackie.

W godzinach popołudniowych także o godzinie 15 stycznia RCS zaprasza dzieci i młodzież na lodowisko RCS, na którym odbędą się gry i zabawy przy muzyce.  Nie zabraknie slalomu, gry krążkiem hokejowym czy wspólnej jazdy. Lodowisko w rytmie disco potrwa od godz. 16.30 do 18.15, w tym czasie wstęp na lodowisko jest bezpłatny, natomiast płatne jest wypożyczenie łyżew w cenie 5zł.

Szczegółowe informacje na stronie: http://rcslubin.pl/imprezy-cykliczne/sportowe-ferie

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz