Sorry Boys w Muzie

Już 10 stycznia ruszy sprzedaż biletów na koncert zespołu Sorry Boys, który odbędzie się w kwietniu w lubińskim Centrum Kultury Muza.

Grupa Sorry Boys wystąpi w Lubinie w ramach trasy Amor Tour 2018, promującej ich ostatni album zawierający przebojowe „Wracam”, „Zwyczajne Cuda”, poruszające „Miasto Chopina”, a także najnowszy singiel „Apollo”. Na Amor Tour zespół zapowiada otwartą formę koncertów i niespodzianki. Obok studyjnych aranżacji piosenek pojawią się wersje akustyczne oraz premierowe utwory.

W sali widowiskowej Muzy Sorry Boys zagra 8 kwietnia o godzinie 19. Bilety kosztują 30 zł, w dniu koncertu trzeba będzie za nie zapłacić 40 zł. Sprzedaż wejściówek ruszy 10 stycznia.

Zespół Sorry Boys powstał w Warszawie z inicjatywy Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka, do których dołączyła charyzmatyczna wokalistka Bela Komoszyńska. Ich debiutancka płyta „Hard Working Classes” ukazała się jesienią 2010 r. i zebrała znakomite recenzje. Kolejna płyta pt. „Vulcano” ujrzała światło dzienne trzy lata później i została uznana za jeden z najlepszych polskich albumów 2013, co ugruntowało pozycję zespołu jako nowatorskiego i niebojącego się sięgać po nieoczywiste rozwiązania muzyczne. W 2016 r. muzycy zaprezentowali najnowszy album „Roma” napisany po polsku i angielsku, który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt. Wydawnictwo przyniosło zespołowi nominację do Fryderyka 2017 w kategorii „Album Roku – Muzyka Alternatywna” i przysporzyło wielu nowych fanów.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Sorry Boys w Muzie"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Dysco
Gość
Dysco
8 miesięcy 15 dni temu

Zespół BOYS z Marcinem Millerem to chyba większość zna a sorry boys?????????????????Niech go zaproszą na dni Lubina 🙂

yetick
Gość
yetick
8 miesięcy 17 dni temu

Faktycznie, wydarzenie muzyczne na wielką skalę 😀

wpDiscuz