Śląsk lepszy od SMK Lubin

111

Exact Systems Śląsk Wrocław był kolejnym rywalem lubińskich koszykarzy w rozgrywkach II ligi. Pomimo poświęcenia i ambitnej gry, zespół SMK musiał uznać wyższość znacznie lepszego przeciwnika.

Miłosz Olejniczak zdobył dla SMK 10 punktów (Fot. Mariusz Babicz)

Wojciech Jaworski otworzył wynik spotkania rzutem za dwa punkty. Później szansę na podwyższenie miał dwukrotnie Damian Dwornik, ale ostatecznie to rywale zdobyli 2 punkty i zremisowali. Pierwszą kwartę wygrali wrocławianie, 26:17. W drugiej części meczu lubinianie nawiązali równorzędną walkę wygrywając kwartę 14:16. Niestety dla gości, kolejne odsłony spotkania to dominacja Śląska Wrocław. Coraz wyższe prowadzenie gospodarzy, przy kilku celnych rzutach za 3 punkty, dały ostatecznie zwycięstwo. Koszykarze ze stolicy Dolnego Śląska pokonali SMK Lubin 94:49. Nasi zawodnicy w 8. kolejce zmierzą się na własnym parkiecie z KS Kosz Pleszew. Mecz odbędzie się 4 listopada o godzinie 18.00 w sali przy ul. KEN 17B.