Siatkarze trenują na własnych obiektach

Siatkarze wrócili do treningów. Początkowo będą to zajęcia na własnych obiektach, do których z czasem dojdą sparingi. Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w warunkach meczowych będzie sparing z APP Krispolem Września.

Szymon Drzazga (obrócony tyłem) i Marcin Kryś

Siatkarze podczas przerwy od rozgrywek aktywnie spędzali wolny czas. Często można było spotkań naszych zawodników na piaszczystym terenie, gdzie brali udział w plażowej odmianie siatkówki.

– Na pewno gra na plaży daje nam mocniejsze nogi, wytrzymałość. Jest tutaj dużo aspektów, które mają później przekład nam parkiet. Na pewno jest to coś innego, a wszystko to jest potrzebne – podkreśla Marcin Kryś, Libero Cuprum Lubin, który w nowym sezonie będzie rywalizował na tej pozycji z Bartoszem Makosiem.

Pierwszy sparing jaki czeka lubinian odbędzie się 25 sierpnia na własnych obiektach. Rywalem Cuprum będzie dobrze znana pierwszoligowa ekipa APP Krispolu Września, do której wrócił niedawno Krzysztof Antosik, niegdyś reprezentujący Lubin. Na początku września podopieczni Patricka Duflosa zmierzą się z MKS-em Będzin, a w dniach 6-7 września, rozegrają Memoriał im. Jana Rutyńskiego.

 

 

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz