Siatkarscy kadeci w ogólnopolskim półfinale

3

Suwałki będą przywoływały bardzo miłe wspomnienia siatkarzom Cuprum Lubin. Właśnie tam, „Miedziowi” kadeci walczyli w ćwierćfinale mistrzostw Polski. Po czterech spotkaniach, również z gospodarzem turnieju, nasze ekipa wywalczyła sobie prawo gry w 1/2 mistrzostw Polski.

Dwa dni solidnej walki o półfinały mistrzostw Polski zakończyły się sukcesem. „Miedziowi” siatkarze po siatkarskim finale strefy legnickiej, udali się do Suwałk, gdzie zmierzyli się z ekipami z Kraśnik, Gdańska, Krosna i gospodarzy rozgrywek. Lubinianie zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę, co reasumując dało im awans.

– Bardzo cieszymy się z tego awansu. To jest nagroda dla każdego z nas za spędzoną każdą minutę na treningu. Pomimo kontuzji zespół świetnie sobie poradził i walczył najlepiej jak potrafił o osiągnięcie celu i to się udało. Brawa należą się chłopakom! Przed nami kolejna znakomita szansa na pokazanie swoich umiejętności już w półfinale mistrzostw Polski. Bardzo się cieszymy – puentuje Daniel Dłużniakiewicz, trener kadetów Cuprum Lubin.

Wyniki turnieju w Suwałkach:
Cuprum Lubin – MKS Kraśnik 3:1
Cuprum Lubin – TREFL Gdańsk 0:3
Cuprum Lubin – KARPATY Krosno 3:1
Cuprum Lubin – SUKSS Suwałki 3:1

 

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość