Semeniuk: Liczymy na wspaniały doping

Już tylko dwa dni dzielą nas od meczu drugiej rundy Pucharu EHF pomiędzy Metraco Zagłębiem Lubin a DVSC Debreczyn. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 18:30 w hali RCS – Czujemy już ten dreszczyk emocji i nie możemy się doczekać konfrontacji – mówi Karolina Semeniuk.

Dla miedziowych będzie to drugi mecz, rozegrany w tym tygodniu. We wtorek Metraco Zagłębie Lubin bez większych problemów pokonało Koronę Kielce 38:32, notując szóste zwycięstwo w szóstym meczu rozgrywek ligowych – Tak naprawdę zaraz po końcowej syrenie meczu z Koroną Kielce zaczęłyśmy myśleć o naszym spotkaniu z Debreczynem. Czujemy już ten dreszczyk emocji i nie możemy się doczekać konfrontacji na arenie międzynarodowej, tym bardziej, że zagramy z zespołem w Węgier – mówi Karolina Semeniuk.

Według rozgrywającej Metraco Zagłębia Lubin kluczem do wygranej będzie dobra gra w obronie – Olbrzymie znaczenie będzie miała w tym meczu defensywa. Jeśli postawimy rywalkom twarde warunki w tej formacji, to nie będą miały z nami łatwo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że węgierska liga jest bardzo mocna, a Debreczyn jest utytułowanym zespołem, więc mam nadzieję na fajne, ciekawe widowisko, ale ze wskazaniem na nas – mówi „Semena”.

Na parkiecie zapowiada się walka na całego, a na trybunach wielkie święto przyjaźni polsko-węgierskiej i wspaniały doping – To dodaje dodatkowego smaczka naszej rywalizacji. Liczymy na wspaniały doping, tym bardziej, że nasi fani wspierani będą przez kibiców piłki nożnej, którzy również wybierają się na mecz. Na pewno gorący, żywiołowy doping doda nam skrzydeł – mówi rozgrywająca miedziowych.

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/816

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Semeniuk: Liczymy na wspaniały doping"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Coleka Fidka
Gość
Coleka Fidka
11 miesięcy 7 dni temu

Kupróm to potęga sia la la la Kupróm to rodzina sia lala la lala coś tam coś tam 😉

Mazek
Gość
Mazek
11 miesięcy 7 dni temu

Ilu „ kibicow” było na meczu z bedzinem? Buhahaha wierni fani z Wrocławia i okolic nie przyjechali Hahaha W LUBINIE TYLKO ZAGŁĘBIE!!!!

Kad
Gość
Kad
11 miesięcy 8 dni temu

Klub kibica handballa????? Nie rozśmieszajcie mnie! Oprócz pewnej rodzinki przebranej w pomarańczowe koszuleczki to ciężko kogoś siłą zaciągnąć na to badziewie. Przecież tego nie da się oglądać!!!! Dno sportowe!!!

ZL
Gość
ZL
11 miesięcy 8 dni temu

Może jakbyś chociaż raz przyszedł „Marek” na Lubińską hale to byś zobaczył klub kibica handballu

Marek
Gość
Marek
11 miesięcy 8 dni temu

Proponowałbym ściągnąc trochę policji. Sztucznie sterowany doping. a gdzie jest klub kibica handballa? jest w ogóle takie coś?

Gizzi
Gość
Gizzi
11 miesięcy 8 dni temu

Ta pani teraz załatwi doping kibiców piłki nożnej, jeszcze niedawno załatwiłaby doping kibiców siatkówki! Hehehehe. Multisportowa i bardzo popularna w świadku sportu hehehe. A poza tym to trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…

wpDiscuz