Seans dla najmłodszych

Kolejna gratka dla najmłodszych kinomanów – w najbliższą niedzielę, 11 lutego, w lubińskim Heliosie odbędzie się Filmowy Poranek, podczas którego wyświetlone zostaną kolejne odcinki przygód Tęczowej Rubinki. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Tym razem będzie można obejrzeć odcinki zatytułowane: „W salonie piękności”, „Lodowe rzeźby”, „Wielkie małżeństwo”, „Publiczne przeprosiny” i „Utracony skarb”.

Seans filmowy rozpocznie się o godzinie 10.30, ale do kina warto przyjść nieco wcześniej, ponieważ na dzieci w holu czekać będzie wiele atrakcji, w tym konkursy.

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek w lubińskim Heliosie odbędzie się 25 lutego.

Szczegóły można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na Filmowy Poranek 11 lutego. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (6 lutego) o godzinie 13.00.

Bilety wygrały: Anna Gaweł i Marzena Babiak. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz