Ruszyły zapisy na Lubin Dance

Już po raz dziewiąty w lubińskim Centrum Kultury Muza odbędzie się Dziecięcy i Młodzieżowy Przegląd Taneczny Dolnego Śląska Lubin Dance. Właśnie ruszyły zapisy chętnych, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności taneczne na tutejszej scenie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Na Lubin Dance co roku zgłasza się sporo tancerzy solistów, a także grup tanecznych. Przyjeżdżają z samego Lubina, ale i z dalszych zakątków Dolnego Śląska. Rywalizują o statuetki Gracji w dwóch kategoriach: minispektakl taneczny i taniec nowoczesny. Tancerze podzieleni są na kategorie wiekowe: do 11 lat, 12-15 lat oraz powyżej 15 lat.

O tym, kto weźmie udział w konkursie, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy, kto chce wziąć udział w przeglądzie, musi wypełnić zgłoszenie i przesłać je do organizatorów, czyli Centrum Kultury Muza. Można je dostarczyć faksem (76 746 22 52), drogą elektroniczną (koncerty@ckmuza.pl) lub osobiście.

Jest jednak kilka warunków, które muszą spełnić uczestnicy, między innymi muszą mieszkać na Dolnym Śląsku oraz mieć nie więcej niż 25 lat. Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie, który znajduje się na stronie www.ckmuza.eu. Tam też dostępna jest karta zgłoszenia, którą należy wypełnić.

Impreza odbędzie się 19 maja o godzinie 11 w dużej sali Centrum Kultury Muza. Można o niej przeczytać też tutaj: www.ckmuza.eu.

Lubin Dance regulamin 2018

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz