Ruszyły regularne zajęcia z tenisa stołowego

Od pierwszych dni września Klub tenisa stołowego Zagłębie Lubin rozpoczął regularne szkolenia tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych w naszym mieście. Zajęcia odbywają się w Do sekcji zapisało się już ponad 30 osób ale nabór nadal trwa do końca września.

Cieszymy się, że nasza oferta sportowa spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że tenis stołowy na stałe zadomowi się w naszym mieście a młodzież będzie miała możliwość rozwijania swojej aktywności fizycznej w większym zakresie. Jak zapowiada – Krzysztof Łachowski, Prezes Fundacji Tenis Stołowy Zagłębie Lubin – oprócz regularnych szkoleń dla dzieci, młodzieży i dorosłych w najbliższym czasie zaplanowaliśmy wiele aktywności sportowych związanych z tenisem stołowym. Już wkrótce, 23 września o godz. 10:00 odbędzie się kolejny turniej z cyklu Grand Prix Lubina 2017 w SP 14. W miesiącu październiku chcemy uruchomić ligę amatorską dla dorosłych, w której wystartować może każdy, kto chce spróbować swoich sił w tenisowej rywalizacji. Poza tym na jesień planujemy zorganizować turniej drużynowy dla szkół podstawowych z całego Powiatu o puchar Starosty Lubińskiego. Zachęcamy wszystkie szkoły do zgłaszania swoich reprezentacji do turnieju – mówi Krzysztof Łachowski.

Szkolenia dla dzieci odbywają się 3 razy w tygodniu w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek od godz. 16:30 do 18:00 a dorośli uczestniczą w zajęciach w każdą środę i piątek w tych samych godzinach.

Tutaj w Hali RCS mamy bardzo dobre warunki do prowadzenia zajęć i z pewnością każdy może być z tego powodu zadowolony. Poza tym, nasza oferta kierowana do dzieci obejmuje ponad 18 godzin zajęć miesięcznie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej w miłej i przyjaznej atmosferze – wyjaśni Krzysztof Łachowski

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej klubu www.TsZaglebieLubin.pl

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Ruszyły regularne zajęcia z tenisa stołowego"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Ewa
Gość
Ewa
9 miesięcy 8 dni temu

Zajęcia dla dorosłych powinny być od godziny 18 stej albo i później!

Nau
Gość
Nau
9 miesięcy 11 dni temu

Pomysł fajny, ale niestety nikt nie uwzględnił faktu, że niektórzy dorośli są dostępni dopiero po godzinie 20-tej.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku zostanie to wzięte pod uwagę.
Każda szanująca się sekcja ma też do dyspozycji takie godziny.

wpDiscuz