Mikołajkowy weekend w kinie

Zbliżają się mikołajki. Kino Helios będzie je obchodzić nieco wcześniej, bo już w najbliższy weekend. Będą pokazy filmowe i różne atrakcje dla najmłodszych. Dla naszych Czytelników mieliśmy sześć podwójnych biletów na to wydarzenie.

Repertuar na najbliższy weekend, 2 i 3 grudnia, został przygotowany z myślą o najmłodszych widzach. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę będzie można obejrzeć produkcje: „Coco”, „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy” oraz „Pierwsza gwiazdka”.

Jednak w weekend w kinie Helios na dzieci czekają nie tylko seanse filmowe. Od godziny 10 do 15 Mikołaj i drużyna elfów zadbają o dobrą zabawę w holu kina. Będą tańce z elfami, mikołajkowe animacje, malowanie buziek, balonowe zwierzątka oraz inne niespodzianki.

Natomiast w salach kinowych tuż przed wybranymi seansami odbywać się będą konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Szczegóły na temat Weekendu Mikołajkowego można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy sześć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie (po dwa na każdy z trzech filmów: „Coco”, „Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy” oraz „Pierwsza gwiazdka”). Otrzymało je sześć osób, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w czwartek (30 listopada) o godzinie 12.00.

Bilety wygrali: Tomasz Olczak, Marta Skorupa, Jan Miklasz, Patrycja Katulska, Anna Nowosielska i Rafał Siekaniec. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz