„Straszny dwór” w lubińskiej hali

2

W lubińskiej hali widowiskowo-sportowej już wkrótce wystąpią: Orkiestra Symfoniczna, Zespół Pieśni i Tańca z Wałbrzycha oraz soliści operowi. Zaprezentują najsłynniejsze dzieło Stanisława Moniuszki, czyli operę „Straszny dwór”. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

To wybitne widowisko w reżyserii dyrektora Filharmonii Dolnośląskiej Tomasza Janczaka będzie można obejrzeć 22 grudnia o godzinie 18.

– Staramy się dostarczać różnorodną ofertę imprez dla mieszkańców regionu – mówi Agnieszka Kisała z Events Factory. – Dlatego oprócz imprez powszechnie rozrywkowych, w naszej produkcji znalazła się pozycja reprezentujące kulturę wysoką. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, specjalnie zaprojektowana oprawa sceniczna w postaci wielkoformatowych ekranów LED pomogą w odbiorze dzieła i wzmocnią odbierane bodźce. Wierzymy, że ta wyjątkowa oprawa występu wybitnych artystów usatysfakcjonuje najbardziej wymagających widzów oraz wywoła wzrost zainteresowania uczestników tego typu przedstawieniami – dodaje Kisała.

Bilety na „Straszny dwór” można kupić już od 69 zł na stronie organizatora www.kupbilet24.pl oraz u partnerów internetowych eventim, ebilet i biletyna i stacjonarnych: Empik oraz Media Markt. W najbliższym czasie bilety pojawią się również w kasie squash w hali RCS.

„Straszny Dwór” to niewątpliwie najsłynniejsze dzieło Stanisława Moniuszki. XIX-wieczna opera swój ponadczasowy charakter zawdzięcza poruszanej tematyce – uniwersalne i aktualne do dziś wartości oraz patriotyczna wymowa dzieła sprawiają, że jest ona niewątpliwie spektaklem, którego nie można przeoczyć.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na to wydarzenie. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w środę (5 grudnia) o godzinie 12.00. 

Bilety wygrały: Klaudia Widulińska i Katarzyna Bobińska. Gratulujemy!

W przyszłym tygodniu będziemy mieli kolejne bilety dla naszych Czytelników.


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość