Wakacje z Bobem Budowniczym w kinie

Wraz z wakacjami w lubińskim kinie Helios ruszył cykl Lato z Bobem Budowniczym. Kolejne spotkanie z tym bohaterem odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 16 lipca. Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

W niedzielę o godzinie 10.30 wyświetlone zostaną filmy z Bobem Budowniczym poświęcone sportowi i przyjęciom. Dzieci będą mogły obejrzeć odcinki: „Taneczny błysk”, „Zima wiosna”, „Wielkie bum”, „Pieszczoszek koparki”, „Całkowita przemiana warsztatu” i „Muzyczna atrakcja”.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holu kina na małych widzów zawsze czekają różne atrakcje. Seans rozpoczyna się zaś kilkunastominutowymi konkursami z nagrodami. Projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku oraz z lekko przygaszonymi światłami. Bilety kosztują 16 zł.

Kolejny filmowy poranek odbędzie się 30 lipca. Szczegóły można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze bilety na poranek z Bobem Budowniczym 16 lipca. Otrzymały je cztery osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (14 lipca) o godzinie 14.00.

Bilety wygrali: Katarzyna Kosmecka (dodzwoniła się do nas dwa razy), Anna Nowosielska oraz Dariusz Nowosielski. Gratulujemy!

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Wakacje z Bobem Budowniczym w kinie"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
porucznik
Gość
porucznik
10 miesięcy 6 dni temu

cyt.Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. tooo kto jest tym czwartym ?? bo tu pisze tylko o 3 osobach 😀

wpDiscuz