Noc Reklamożerców

To będzie szalona noc dla szalonej publiczności – już w najbliższy piątek, 13 kwietnia, w lubińskim kinie Helios odbędzie się Noc Reklamożerców. Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Ta unikalna na świecie impreza to spektakl złożony wyłącznie z reklam. Obok festiwalu w Cannes jest największym międzynarodowym świętem reklamy. Organizowana jest od prawie 40 lat, w 40 krajach na świecie. Jest jedną z najstarszych odbywających się nieprzerwanie imprez na świecie. W tym roku w Polsce odbędzie się 25. edycja.

Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców biorą udział tysiące fanów reklamy i dobrej zabawy. Głównym tematem trzydziestej siódmej Nocy Reklamożerców jest Universal Love. Miłość, emocje, zazdrość, pożądanie będą odmieniane przez wszystkie reklamowe przypadki i wszystkie kontynenty.

Jak co roku plejada gwiazd show biznesu, sportu i polityki w nowych, reklamowych rolach rozśmieszą widzów i wzruszą do łez. Reklama społeczna będzie walczyła o najważniejsze cywilizacyjne sprawy, w tym z marnotrawstwem żywności.

Odrestaurowane perły z reklamowego lamusa przypomną vintage blaski reklam sprzed pół wieku. Plejada robotów, dronów i wyposażonych w sztuczną inteligencję postaci powalczy o lepszy świat, a także o lepszą sprzedaż.

Przed wejściem na salę, każdy z widzów zostanie wyposażony w trąbkę lub gwizdek, dzięki którym będzie mógł wyrażać emocje na temat wyświetlanych reklam.

Noc Reklamożerców odbędzie się w lubińskim kinie Helios 13 kwietnia. Początek o godzinie 23, koniec nad ranem.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze bilety na Noc Reklamożerców. Otrzymały je cztery osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w środę (11 kwietnia) o godzinie 13.00. 

Bilety wygrali: Danuta Garbaczewska, Magdalena Sobecka, Tomasz Sobecki i Damian Garbaczewski. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz