Koncert Modern Talking już w sobotę

1

Już w najbliższą sobotę, 4 listopada, w lubińskiej hali widowiskowo-sportowej odbędzie się koncert Thomasa Andersa z Modern Talking. Dla naszych Czytelników mieliśmy bilety na to wydarzenie.

Będzie można usłyszeć między innymi takie przeboje, jak: „You’re My Heart, You’re My Soul” czy „Cheri Cheri Lady”. Choć szlagiery zespołu mają już ponad trzydzieści lat, to przy melodyjnym głosie Thomasa Andersa, wciąż bawią się pokolenia.

W Lubinie bilety na koncert Thomasa Andersa można kupić w sklepie Empik, Saturn, w kasach hali RCS oraz w punkcie informacyjnym Galerii Cuprum Arena. Osoby chcące zakupić za pośrednictwem portali internetowych mogą to zrobić na: ticketpro, eventim, ebilet oraz na stronie sprzedażowej organizatora www.kupbilet24.pl.

Przypomnijmy, że koncert zostanie poprzedzony występem Zespołu Ogień, który zdobył serca publiczności podczas opolskich debiutów i wrócił z imprezy do domu aż z trzema nagrodami.

Początek zabawy o godzinie 19.

Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery podwójne bilety na sobotni koncert. Otrzymały je cztery osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (31 października) o godzinie 14.00. 

Bilety wygrali: Andrzej Dorożyński, Edyta Kolasińska-Spisz, Wojciech Spisz oraz Joanna Woźny. Gratulujemy!

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość