Maraton filmowy z horrorami

Już w najbliższy piątek, 11 maja, w lubińskim kinie Helios Maraton Horrorów. Będzie okazja, by obejrzeć cztery straszne filmy. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

„The Lodgers. Przeklęci”

Na początek wyświetlony zostanie realizowany w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Irlandii „The lodgers. Przeklęci”. Dalej kolejna premiera, zbierający świetne opinie horror „Ghostland” i na dwa tygodnie przed polską premierą, przerażający „Devil’s gate”. Dla najodważniejszych na deser film „Co się wydarzyło w Gracefield”.

Maraton Horrorów rozpocznie się 11 maja o godzinie 23 i zakończy następnego dnia rano. Bilety ulgowe kosztują 32 zł, a normalne 36 zł.

Szczegóły na temat maratonu można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na piątkowy maraton filmowy. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w czwartek (10 maja) o godzinie 13.00.

Bilety wygrali: Krystyna Klaudel i Tomasz Stasik. Gratulujemy!

Opisy filmów:

„The Lodgers. Przeklęci”

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak, Edward samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców – rodzinę Lodgres. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Simon, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.

„Ghostland”

Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie – ale to, co je czeka, będzie gorsze niż demony przeszłości…

„Devil’s Gate”

Jaka nieczysta siła czai się w rozpadającym się, wiejskim domu pośrodku nicości? Kiedy kobieta i jej syn tajemniczo znikają, agentka FBI Daria Francis zostaje wysłana do małego miasta w Północnej Dakocie, zwanego Bramą Szatana. Chce wyśledzić podejrzanego numer jeden, fanatyka religijnego Jacksona Pritcharda, męża i ojca zaginionych. Jednak kiedy Francis wraz z lokalnym agentem Coltem przybywają do mrocznej posiadłości Pritcharda, odkrywają w piwnicy coś co przekracza ich najśmielsze oczekiwania. Ten rozgrywający się w ciągu 24 godzin horror, gwałtownie uderza w widza nagłymi zwrotami akcji, przekraczającymi granice swojego gatunku, trzyma w nieustannym napięciu i poczuciu strachu…

„Co się wydarzyło w Gracefiels”

Grupa przyjaciół udaje się na długi weekend do domku letniskowego w Gracefield. Nieoczekiwanie zabawę przerywa dziwny wypadek. Z nieba spada coś co zmienia sielską zabawę w koszmar.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz