Zenon Martyniuk wystąpi w lubińskiej hali

Zenon Martyniuk, nazywany królem disco polo wystąpi w lubińskiej hali widowiskowo-sportowej już w najbliższą niedzielę, 15 października. Dla naszych Czytelników mieliśmy od Regionalnego Centrum Sportowego trzy pojedyncze bilety na ten koncert.

Martyniuk wystąpi na żywo wraz z zespołem Akcent i przyjaciółmi z Power Play oraz Skaner. Koncert rozpocznie się o godzinie 17 i – jak zapowiadają organizatorzy – będą to trzy godziny dobrej zabawy w rytmach disco.

Zenon Martyniuk, lider discopolowej formacji Akcent, to postać doskonale znana na polskim rynku muzycznym. Bez przebojów Martyniuka nikt już chyba nie wyobraża sobie imprezy, a jego piosenki mają na portalu YouTube dziesiątki milionów wyświetleń. Muzyk zapraszany jest na największe imprezy w kraju.

Bilety na jego koncert w lubińskiej hali kosztują 50 i 60 zł. Za dzieci do 7. roku życia trzeba zapłacić 5 zł.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.rcslubin.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy pojedyncze wejściówki na tę imprezę. Otrzymały je osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (11 października) o godzinie 14.00 i prawidłowo odpowiedziały na pytanie: o jakiej postaci ze znanej kreskówki śpiewa zespół Akcent. Chodziło oczywiście o Pszczółkę Maję.

Bilety wygrały: Sylwia Kosz, Małgorzata Gabryś i Ewelina Babiak. Gratulujemy! 

Zwycięzcy będą mogli odebrać bilety w dniu koncertu w kasie w hali.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Zenon Martyniuk wystąpi w lubińskiej hali"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Elvan
Gość
Elvan
9 miesięcy 8 dni temu

nie mozna dzwonic 🙁

FCMU
Gość
FCMU
9 miesięcy 8 dni temu

O Czerwonym Kapturku i 40 rozbójnikach ???

wpDiscuz