Francuska komedia w Kinie dla Kobiet

Tym razem francuską komedię „Mamy2mamy” obejrzą panie w cyklu Kino Kobiet w lubińskim Heliosie. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy trzy podwójne bilety na to wydarzenie.

Seans przygotowany specjalnie dla żeńskiej widowni zaplanowano na najbliższy czwartek, 22 czerwca na godzinę 18.30. Jednak do kina warto przyjść już godzinę wcześniej, bo w holu na panie jak zwykle czekać będzie sporo atrakcji.

Natomiast tuż przed pokazem filmowym, już w sali kinowej odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać różne nagrody.

Tym razem motywem wieczoru – ze względu na zbliżający się koniec roku szkolnego – będzie galowy strój szkolny, czyli obowiązkowa biała bluzka.

Film, który będzie można obejrzeć w czerwcowym Kinie Kobiet to francuska komedia „Mamy2mamy”. Dla Mado jej 47 lat, to nowa 20! Imprezuje, szaleje, bawi się. Marzy o motorze i różowym kasku, by podbić ulice Paryża i serca pięknych mężczyzn. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki – odpowiedzialnej, dojrzałej, a nawet trochę sztywnej 30-letniej Avril. I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że mieszkają razem. Córka wychowuje i pilnuje matkę, nie zawsze skutecznie. Jakby tego było mało obie zachodzą w ciążę – jedna bardziej, druga mniej planowaną. Burza hormonów, armagedon rodzinnych animozji. Jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy trzy podwójne bilety na czwartkowe Kino Kobiet. Otrzymały je trzy osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (19 czerwca) o godzinie 14.00 i prawidłowo odpowiedziały na pytanie: kto gra rolę 47-letniej Mado w filmie „Mamy2mamy”. Chodziło o Juliette Binoche.

Wejściówki wygrały: Monika Dołgij-Grabowska, Magdalena Milewska i Monika Kolejczuk. Gratulujemy!

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz