Kino tylko dla kobiet

Amerykańską komedię „Wszyscy moi mężczyźni” będzie można obejrzeć w najbliższym Kinie Kobiet w lubińskim Heliosie. Na seans, który odbędzie się 18 października o godzinie 18.30, mieliśmy dla naszych Czytelników cztery pojedyncze zaproszenia.

Jak zwykle pokazowi filmowemu towarzyszyć będą różne atrakcje, które będą czekać na kinomanki już godzinę przed seansem w holu kina, czyli od godziny 17.30. Nie zabraknie również, jak zwykle, konkursów z nagrodami.

Zaś atrakcją wieczoru będzie występ wokalny lubińskiego wokalisty i dyrygenta Piotra Łopacińskiego. Piotr znany jest publiczności Kina Kobiet i nieodmiennie gorąco przez nią przyjmowany. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w pacy w całej Europie. Jest głównym prowadzącym Lubińskich Warsztatów Gospel od początku ich powstania. Uczestniczył w nagraniach do filmu „Happy Feet 2”. Koncertuje w Polsce i poza granicami kraju (Londyn, Budapeszt). Współpracował z takimi wokalistami jak: Wayne Ellington, Junior Robinson, Elaine Simpson, David Daniel, Beata Bednarz.

Zaś motywem przewodnim październikowego Kina Kobiet będą wszystkie odcienie blondu.

– Mogą być naturalne, sztuczne lub futrzane czapy w kolorze blond. Byle jak najwięcej Reese Witherspoon na widowni – zachęcają pracownicy kina widzów do zaangażowania się do zabawy.

Bilety na Kino Kobiet kosztują 25 zł. Przy zakupie minimum 15 biletów zapłacimy nieco mniej, bo 21 zł.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.helios.pl.

A dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze wejściówki na najbliższe Kino Kobiet w lubińskim Heliosie. Otrzymały je cztery osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (12 października) o godzinie 14.00.

Bilety wygrali: Dariusz Nowosielski, Joanna Malinowska, Agnieszka Dec i Magdalena Milewska. Gratulujemy!

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz