Kino Kobiet w lubińskim Heliosie

354

Już w najbliższą środę, 15 maja, w lubińskim Heliosie kolejne Kino Kobiet. Tym razem panie obejrzą polski film z Krystyną Jandą i Katarzyną Smutniak „Słodki koniec dnia”. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Jak zwykle pokazowi filmowemu towarzyszyć będą różne atrakcje w holu kina, dlatego warto przyjść godzinę wcześniej, o 17.30. Ponadto nie zabraknie konkursów, w których będzie można wygrać nagrody.

A co na ekranie? „Słodki koniec dnia” w gwiazdorskiej obsadzie z Krystyną Jandą u boku z Katarzyną Smutniak. Historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia.

Ponieważ akcja filmu dzieje się we Włoszech, motywem przewodnim wieczoru będą barwy włoskiej flagi. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone, jest o co walczyć.

Szczegóły na temat najbliższego Kina Kobiet można znaleźć na stronie www.helios.pl.

A dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w poniedziałek, 13 maja, o godzinie 11 pod numer 516 016 166.

Bilety wygrały: Magdalena Grabka i Agnieszka Urban. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie oraz przekazanie imienia i nazwiska kinu Helios w Lubinie, które funduje zwycięzcom bilety.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość