Kino Kobiet w Heliosie

W majowym Kinie Kobiet w lubińskim Heliosie pokazana zostanie amerykańska komedia „Tully”. Seansowi filmowemu jak zwykle towarzyszyć będą konkursy i wiele innych atrakcji. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na wydarzenie.

Pokaz filmowy zaplanowano na 16 maja na godzinę 18.30, ale do kina warto przyjść już godzinę wcześniej. Na kinomanki w holu czekać będą bowiem różne atrakcje, a później również konkursy z nagrodami.

Tym razem motywem przewodnim spotkania będą wianki z kwiatów. – Niech, za waszą sprawą, sala kinowa zakwitnie wszystkimi kwiatami, jakimi nas matka natura obdarzyła – zachęcają pracownicy kina Helios.

Bilet na Kino Kobiet kosztuje 25 zł, przy zakupie minimum 15 wejściówek, zapłacimy nieco mniej, bo 21 zł za jeden bilet.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na Kino Kobiet 16 maja. Miały je otrzymać dwie osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji w poniedziałek (14 maja) o godzinie 13.00.

Zadzwoniła tylko pani Zuzanna Bąk i to ona otrzymuje wejściówkę. Drugi bilet wraca do kina Helios.

Opis filmu:

„Tully”

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully… Młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz