Kino Kobiet w lubińskim Heliosie

Francuską komedię „Daddy Cool” będzie można obejrzeć już w najbliższą środę, 18 kwietnia, w cyklu Kino Kobiet w lubińskim Heliosie. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Choć film wyświetlony zostanie o godzinie 18.30, to do kina warto przyjść godzinę wcześniej. Pokazowi filmu jak zwykle będą bowiem towarzyszyć konkursy, a także wiele innych atrakcji, które będą czekać na panie w holu Heliosa.

Tym razem motywem przewodnim pokazu w ramach Kina Kobiet będzie przedszkole. – Wracamy do przedszkola! Śliniaczki, rajtuzki wzorzyste, woreczki na kapciuszki a także kucyki, warkoczyki z kokardami oraz podkolanówki zrolowane wokół kostki mile widziane – zachęcają organizatorzy.

Bilety na Kino Kobiet kosztują 25 zł, zaś przy zakupie minimum 15 wejściówek, zapłacimy nieco mniej, bo 21 zł od osoby.

„Daddy Cool”, który w środę obejrzą kinomanki, to film opowiadający o czterdziestoletnim, kompletnie niedojrzałym Adrienie. Zostaje on porzucony przez marzącą o założeniu rodziny Maude. Wizja końca wielkiej miłości jest dla niego nie do zniesienia. Dzięki sprzyjającemu zbiegowi okoliczności postanawia zostać w ich wspólnym mieszkaniu i założyć w nim… domowe przedszkole. Maluchy przewracają jego beztroskie dotąd życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu. Nowe oblicze „wkrótce-byłego-męża” sprawia, że mur wokół serca Maude zaczyna kruszeć.

Szczegóły na temat Kina Kobiet można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na pokaz 18 kwietnia. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w poniedziałek (16 kwietnia) o godzinie 11.00.

Bilety wygrały: Olimpia Olczak oraz Magdalena Milewska. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz