Kino Kobiet na wiosnę

Polską komedię romantyczną „Kobieta sukcesu” obejrzą kinomanki w marcu w cyklu Kino Kobiet w lubińskim Heliosie. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Fot. Hubert Komerski

Seans filmowy zaplanowano na 21 marca na godzinę 18.30, ale do kina warto przyjść już godzinę wcześniej. Na kinomanki w holu czekać będą bowiem różne atrakcje, a później również konkursy z nagrodami. Przed pokazem filmu odbędzie się pokaz ćwiczeń na stepie w wykonaniu instruktorów z jednej z lubińskich siłowni. Do wygrania będzie między innymi sześciomiesięczny karnet do wspomnianej siłowni.

Tym razem motywem przewodnim spotkania będą kapelusze. – Oczekujemy wszelkich możliwych nakryć głowy! Zachwyćcie nas kapeluszami jakich nie powstydziłyby się europejskie arystokratki – zachęcają pracownicy kina Helios.

Bilety na Kino Kobiet kosztują 25 zł. W przypadku zakupu minimum 15 wejściówek zapłacimy nieco mniej – 21 zł od osoby.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na seans 21 marca. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (14 marca) o godzinie 14.00.

Bilety wygrały: Teresa Piela i Agnieszka Małysa. Gratulujemy!

O filmie:

„Kobieta sukcesu”

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce.

W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz