Kino Kobiet i „Plan B”

Polską komedię „Plan B” będzie można obejrzeć w najbliższym Kinie Kobiet w lubińskim Heliosie. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Kino Kobiet zaplanowano na drugą połowę miesiąca, 21 lutego. Jak zwykle oprócz seansu filmowego, na panie czeka wiele różnych atrakcji, w tym konkursy z nagrodami.

Bilety na to wydarzenie kosztują 25 zł. Przy zakupie minimum 15 wejściówek zapłacimy nieco mniej, bo 21 zł od osoby. Dla pierwszych stu pań, które kupią bilet w kasie kina przygotowano upominki.

Szczegóły na temat Kina Kobiet można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (8 lutego) o godzinie 13.00.

Bilety wygrały: Nicole Szporko i Ewa Szafrańska. Gratulujemy!

O filmie „Plan B”:

Obyczajowy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz