Kino Kobiet z pokazem chippendales

Już w przyszłym tygodniu kolejne kinowe spotkanie pań. Tym razem w cyklu Kino Kobiet w lubińskim Heliosie będzie można obejrzeć produkcję „Zawsze jest czas na miłość”. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Kino Kobiet to seans filmowy połączony z wieloma różnymi atrakcjami oraz konkursami, które czekają na kinomanki w holu oraz w sali kinowej. Tym razem dodatkową atrakcją będzie specjalny pokaz chippendalesów w wykonaniu grupy Gentelmen Erotic Group.

Już 12 grudnia o godzinie 18.30 wyświetlony zostanie film „Zawsze jest czas na miłość”. Jednak do kina warto przyjść godzinę wcześniej.

Bilety na Kino Kobiet kosztują 25 zł. Przy zakupie minimum 15 wejściówek, za jedną zapłacimy nieco mniej, bo 21 zł.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na wtorkowe Kino Kobiet. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (6 grudnia) o godzinie 13.00.

Bilety wygrały: Magdalena Milewska i Ewa Wawrzyniak. Gratulujemy!

O filmie „Zawsze jest czas na miłość”

Emily Walters (Diane Keaton) jest amerykańską wdową, mieszkającą w sąsiadującej z wiejskim otoczeniem dzielnicy Londynu. Kobieta nie może sobie znaleźć miejsca w życiu. Nie ma głowy do takich „drobnostek”, jak własne mieszkanie, finanse czy przyszłość syna. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego właściciela osobliwej chatki, znajdującej się na obrzeżach miasta (Brendan Gleeson). Wkrótce mężczyzna staje się celem nieuczciwych przedsiębiorców, którzy chcą go wysiedlić. Emily zrobi wszystko, aby mu pomóc, ryzykując nawet odrzucenie przez grono dotychczasowych znajomych. Mężczyzna okazuje się być wrażliwym romantykiem, a nietypowa relacja z każdym dniem przeradza się w „coś więcej”. Niespodziewany romans wypełnia lukę w życiu obojga.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz