Złe mamuśki w Kinie Kobiet

Amerykańską komedię „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta” będzie można obejrzeć już 29 listopada w cyklu Kino Kobiet w lubińskim Heliosie. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Jak zwykle na panie czekać będzie nie tylko seans filmowy, ale i różne inne atrakcje. Będzie można między innymi poznać nowości w makijażu czy modzie. Zaplanowano też sporo konkursów, w których będzie można wygrać ciekawe nagrody.

Pokaz filmu rozpocznie się o godzinie 18.30, ale do kina warto przyjść już godzinę wcześniej.

Bilety na Kino Kobiet kosztują 25 zł. Przy zakupie minimum 15 wejściówek, za jedną zapłacimy nieco mniej, bo 21 zł.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa pojedyncze bilety na ten seans. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (23 listopada) o godzinie 13.00.

Bilety wygrały: Magdalena Milewska i Joanna Malinowska. Gratulujemy!

O filmie „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta”

Idą święta, a to w życiu każdej pani domu, jak wiadomo, szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia.

Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy, czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz