Filmowy Poranek dla najmłodszych

Kolejne odcinki przygód Tęczowej Rubinki będzie można obejrzeć w lubińskim kinie Helios już w najbliższą niedzielę. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na ten Filmowy Poranek.

Tęczowa Rubinka jest bohaterką Filmowych Poranków dla najmłodszych, które cyklicznie odbywają się w Heliosie. Najbliższy taki poranek zaplanowano na 14 stycznia na godzinę 10.30.

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję bajek jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek w lubińskim Heliosie odbędzie się 28 stycznia.

Szczegóły można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na najbliższy Filmowy Poranek na 14 stycznia. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w czwartek, 11 stycznia, o godzinie 12.00.

Bilety wygrały: Małgorzata Jędraś i Anna Gaweł. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz