Polska komedia w Kinie Kobiet

Już jutro, 7 listopada, kolejne Kino Kobiet w lubińskim Heliosie. Tym razem kinomanki obejrzą polską komedię „Planeta Singli 2”. Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwa podwójne bilety na to wydarzenie.

Fot. Gigants Films, Maciej Zdunowski

Tradycyjnie, oprócz filmu na kinomanki czekać też będzie wiele innych atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Dlatego do kina warto przyjść już godzinę przed rozpoczęciem seansu filmowego, czyli o 17.30. Jak zwykle będzie można między innymi poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne czy dowiedzieć się, jak zadbać o swoje zdrowie.

Tym razem motywem przewodnim wieczoru będą postacie z bajek, bowiem 5 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Organizatorzy wydarzenia zachęcają, by przebrać się za Smurfetkę, Reksia, Gąskę Balbinkę lub inną bajkową postać.

Przed seansem filmowym panie obejrzą występ taneczno-akrobatyczny w wykonaniu Teatru Ruchu Ocelot.

Szczegóły na temat Kina Kobiet można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelniczek mieliśmy dwie podwójne wejściówki na środowy seans. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dzisiaj (6 listopada) o godzinie 14.00.

Bilety wygrały: Marta Kozłowska i Teresa Piela. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie oraz przekazanie imienia i nazwiska kinu Helios w Lubinie, które funduje zwycięzcom bilety.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz