Weekend dla najmłodszych

0

W lubińskim kinie Helios już w najbliższy weekend, 24 i 25 listopada zagości Disney Junior. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na te seanse.

Na małych kinomanów czekać będzie mnóstwo atrakcji. Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia. Ponadto będzie można obejrzeć trzy premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy”, „Bingo i Rolly w akcji” oraz „Vampirina”.

Poza pokazami filmowymi będą konkursy z nagrodami, wspólne gry i zabawy połączone z edukacją, tańczenie przy serialowych piosenkach i wiele innych atrakcji.

Pokazy filmów zaplanowano na godz. 10 i 11 w sobotę i niedzielę, 24 i 25 listopada.

Szczegóły na temat Disney Junior w Kinie można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na seanse. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (22 listopada) o godzinie 13.00.

Bilety do zrealizowania w sobotę 24 listopada lub w niedzielę 25 listopada o godz. 10 lub 11.

Bilety wygrały: Małgorzata Jędraś i Marta Kowalska. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie oraz przekazanie imienia i nazwiska kinu Helios w Lubinie, które funduje zwycięzcom bilety.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość