„Cicha noc” w Kulturze Dostępnej

Film „Cicha noc” będzie można obejrzeć w najbliższej Kulturze Dostępnej w lubińskim kinie Helios. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

To już dziesiąta edycja Kultury Dostępnej. W ramach tego cyklu pokazywane są tylko polskie filmy, a bilet kosztuje zaledwie 10 zł. Seanse odbywają się w czwartki, od tego roku nie tylko o godzinie 18, ale i o 13.

W najbliższy czwartek, 31 maja, wyświetlony zostanie film „Cicha noc”. Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na seans 31 maja. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (29 maja) o godzinie 14.00.

Bilety wygrali: Teresa Piela i Robert Piela. Gratulujemy!

W ciągu najbliższych miesięcy w Kulturze Dostępnej będzie można obejrzeć:

7 czerwca – „Najlepszy”

14 czerwca – „Beksińscy. Album wideofoniczny”

21 czerwca – „Twój Vincent”

28 czerwca – „Botoks”

5 lipca – „Kobieta sukcesu”

12 lipca – „Pomiędzy słowami”

19 lipca – „Wieża. Jasny dzień”

26 lipca – „Listy do M. 3”

2 sierpnia – „Serce miłości”

9 sierpnia – „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”

16 sierpnia – „Pitbull. Ostatni pies”

23 sierpnia – „Twarz”

30 sierpnia – „Kobiety Mafii”

Szczegóły na temat cyklu można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz