Kultura Dostępna w Heliosie

1

Tym razem przejmującą opowieść o kobiecie, czyli film „Dzikie róże”, będzie można obejrzeć w cyklu Kultura Dostępna w lubińskim kinie Helios. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Kultura Dostępna to cykl, w ramach którego pokazywane są tylko polskie filmy, a bilet kosztuje zaledwie 10 zł. Seanse odbywają się w czwartki, od tego roku nie tylko o godzinie 18, ale i o 13.

W najbliższy czwartek, 12 kwietnia, wyświetlony zostanie film „Dzikie róże”. To przejmująca opowieść o kobiecie, Ewie, która musi dokonać bardzo trudnego wyboru życiowego. Jej sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że żyje w małym, prowincjonalnym miasteczku, w którym bardzo trudno jest coś ukryć, a bardzo łatwo zostać osądzonym.

Film zastanawia się nad rolą kobiety w społeczeństwie i rodzinie. Wywołuje smutek, ale daje też nadzieję. W głównej roli znana z ambitnego i niezależnego repertuaru kinowego Marta Nieradkiewicz („Kamper”, „Zjednoczone stany miłości”, „Płynące wieżowce”).

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na pokaz 12 kwietnia. Miały je otrzymać dwie osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji we wtorek (10 kwietnia) o godzinie 12.00. 

Ponieważ nie było zainteresowania konkursem, bilety wracają do Heliosa.

W ramach Kultury Dostępnej w kwietniu wyświetlone zostaną jeszcze filmy:

19 kwietnia „Pewnego razu w listopadzie”

26 kwietnia „Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie”

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość