„Botoks” Vegi w Kulturze Dostępnej

Tym razem kontrowersyjny film Patryka Vegi „Botoks” będzie można obejrzeć w cyklu Kultura Dostępna w lubińskim kinie Helios. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na ten seans.

Kultura Dostępna to cykl, w ramach którego pokazywane są tylko polskie filmy, a bilet kosztuje zaledwie 10 zł. Seanse odbywają się w czwartki, od tego roku nie tylko o godzinie 18, ale i o 13.

W najbliższy czwartek, 15 marca, wyświetlony zostanie film „Botoks”. To autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru.

Szczegóły na temat cyklu Kultura Dostępna można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na najbliższy seans w ramach Kultury Dostępnej, na 15 marca. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do nas dzisiaj, 13 marca, o godzinie 13.00.

Bilety wygrały: Małgorzata Lis i Helena Wawrzyniak. Gratulujemy!

W ramach Kultury Dostępnej wkrótce wyświetlone zostaną filmy:

22 marca „Najlepszy”

29 marca „Reakcja Łańcuchowa”

5 kwietnia „Cicha noc”

12 kwietnia „Dzikie róże”

19 kwietnia „Pewnego razu w listopadzie”

26 kwietnia „Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie”

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz