Tęczowa Rubinka dla najmłodszych

Po raz kolejni najmłodsi kinomanii będą mogli obejrzeć filmy o przygodach Tęczowej Rubinki. Filmowy Poranek odbędzie się w już w najbliższą niedzielę, 11 marca. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

W najbliższą niedzielę, 11 marca, o godzinie 10.30 wyświetlone zostaną bajki: „Tęczowa fala”, „Niezwykły ulubieniec”, „Przyjęcie dla księcia”, „Ale bałagan” i „Kłopot z delfinkiem”.

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję bajek jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek w lubińskim Heliosie odbędzie się 25 marca o godzinie 10.30. Szczegóły można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na Filmowy Poranek, który odbędzie się 11 marca. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w piątek (9 marca) o godzinie 11.00.

Bilety wygrali: Anna Olechnowska i Adam Ciesielski. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz