Polska komedia w Kulturze Dostępnej

Tym razem komedię „Po prostu przyjaźń” będzie można obejrzeć w cyklu Kultura Dostępna w lubińskim Heliosie. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

20.12.2016 Warszawa, Multikino Złote Tarasy, Premiera filmu „Po Prostu Przyjaźń”

Fot. Franciszek Mazur/Agencja Gazeta

Kultura Dostępna to cykl, w ramach którego pokazywane są tylko polskie filmy, a bilet kosztuje zaledwie 10 zł. Seanse odbywają się w czwartki, od tego roku nie tylko o godzinie 18, ale i o 13.

W najbliższy czwartek, 15 lutego, pokazany zostanie film „Po prostu przyjaźń”. To opowieść o paczce przyjaciół. Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia… Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.

Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Szczegóły na temat cyklu Kultura Dostępna można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na najbliższy seans w ramach Kultury Dostępnej, na 15 lutego. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do nas dzisiaj, 13 lutego, o godzinie 13.00.

Bilety do kina wygrały: Teresa Piela i Marzena Babiak. Gratulujemy!

Kultura Dostępna w 2018 roku:

22 lutego „Zgoda”

1 marca „Habit i zbroja”

8 marca „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”

15 marca „Botoks”

22 marca „Najlepszy”

29 marca „Reakcja Łańcuchowa”

5 kwietnia „Cicha noc”

12 kwietnia „Dzikie róże”

19 kwietnia „Pewnego razu w listopadzie”

26 kwietnia „Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie”

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz