„Tarapaty” w Kulturze Dostępnej

Tym razem przygodowy film familijny „Tarapaty” będzie można obejrzeć w cyklu Kultura Dostępna w lubińskim Heliosie. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na seans, który odbędzie się 8 lutego.

Kultura Dostępna to cykl, w ramach którego pokazywane są tylko polskie filmy, a bilet kosztuje zaledwie 10 zł. Seanse odbywają się w czwartki, od tego roku nie tylko o godzinie 18, ale i o 13.

W najbliższy czwartek, 8 lutego, pokazany zostanie film „Tarapaty”. Tuż przed projekcją odbędzie się konkurs, w którym będzie można wygrać filmowe gadżety.

Produkcja opowiada o perypetiach dwójki dzieciaków: Julki i Olka. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek z nieodłącznym psem Pulpetem. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczyna się przygoda. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Szczegóły na temat cyklu Kultura Dostępna można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na najbliższy seans w ramach Kultury Dostępnej, na 8 lutego. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do nas we wtorek, 6 lutego, o godzinie 11.00.

Bilety wygrali: Teresa Piela i Bartłomiej Czubak. Gratulujemy!

Kultura Dostępna w 2018 roku:

15 lutego „Po prostu przyjaźń”

22 lutego „Zgoda”

1 marca „Habit i zbroja”

8 marca „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”

15 marca „Botoks”

22 marca „Najlepszy”

29 marca „Reakcja Łańcuchowa”

5 kwietnia „Cicha noc”

12 kwietnia „Dzikie róże”

19 kwietnia „Pewnego razu w listopadzie”

26 kwietnia „Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie”

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz