Historia Eugeniusza Bodo na wielkim ekranie

Film o życiu Eugeniusza Bodo będzie można obejrzeć w najbliższy czwartek w cyklu Kultura Dostępna w lubińskim Heliosie. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na ten seans.

Fot. materiały organizatora

Kultura Dostępna to cotygodniowe seanse, w których zawsze pokazywane są polskie produkcje, a bilety dla każdego widza kosztują tyle samo: 10 zł.

Pokazy odbywają się w lubińskim Heliosie w każdy czwartek, zawsze o godzinie 18. Podczas najbliższego seansu, 26 października, wyświetlony zostanie film „Bodo”.

Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.

W tym roku w cyklu Kultura Dostępna będzie można obejrzeć jeszcze filmy:

2 listopada „Powidoki”

9 listopada „21 x Nowy Jork”

16 listopada „Konwój”

23 listopada „Po prostu przyjaźń”

30 listopada „Amok”

7 grudnia „Moje córki krowy”

14 grudnia „Królewicz Olch”

21 grudnia „PolandJa”

28 grudnia „Volta”

Szczegóły na temat cyklu można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na najbliższą Kulturę Dostępną. Otrzymały je osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (24 października) o godzinie 14.00.

Wejściówki wygrały: Olimpia Olczak i Lucyna Muskus. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz