„Szatan kazał tańczyć” w Kulturze Dostępnej

Film „Szatan kazał tańczyć” będzie można obejrzeć w najbliższej Kulturze Dostępnej w lubińskim kinie Helios. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na seans 12 października.

Kultura Dostępna to cotygodniowe seanse, w których zawsze pokazywane są polskie produkcje, a bilety dla każdego widza kosztują tyle samo: 10 zł.

Pokazy odbywają się w lubińskim Heliosie w każdy czwartek, zawsze o godzinie 18. Podczas najbliższego seansu, 12 października, wyświetlony zostanie film „Szatan kazał tańczyć”.

Karolina – jak wiele współczesnych 20-, 30-latek – żyje szybko, intensywnie, pragnie doświadczyć wszystkiego ze zdwojoną siłą. W odróżnieniu od większości rówieśników, nie pracuje w korporacji – jest artystką, jakiś czas temu wydała pierwszą powieść, współczesną wersję „Lolity”, która stała się międzynarodowym sukcesem. Dziewczyna wiedzie nihilistyczny tryb życia, spędzając czas na podróżach po świecie, romansach i ostrych imprezach. Ale jej życie wypełnia pustka, której nie są w stanie pokonać ani narkotyki, ani seks. Świat Karoliny, żyjącej w cieniu nie radzącej sobie z przemijaniem matki i atrakcyjniejszej siostry Matyldy, stopniowo się rozpada…

W tym roku w cyklu Kultura Dostępna będzie można obejrzeć jeszcze filmy:

19 października „Maria Skłodowska-Curie”

26 października „Bodo”

2 listopada „Powidoki”

9 listopada „21 x Nowy Jork”

16 listopada „Konwój”

23 listopada „Po prostu przyjaźń”

30 listopada „Amok”

7 grudnia „Moje córki krowy”

14 grudnia „Królewicz Olch”

21 grudnia „PolandJa”

28 grudnia „Volta”

Szczegóły na temat Kultury Dostępnej można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na pokaz filmu „Szatan kazał tańczyć”. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji we wtorek (10 października) o godzinie 13.00.

Bilety wygrały: Ewa Dec i Patrycja Bronowicka. Gratulujemy!

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz