Rezerwy nie dały szans Koszalinowi

28

Rezerwy Zagłębia Lubin w ramach drugie ligi piłkarek ręcznych podejmowały Energę Politechnikę Koszalin. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem lubinianek 35:26 (19:9).

Po niespełna siedmiu minutach gry było już 6:0 dla podopiecznych Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi. W kolejnych fragmentach gry warunki wciąż dyktowały zawodniczki z Lubina, systematycznie powiększając przewagę wypracowaną w pierwszych minutach spotkania. Po kwadransie na tablicy widniał wynik 11:5. W tym czasie, grające twardo w obronie lubinianki, straciły tylko pięć bramek i nadal kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. Na przerwę Miedziowe schodziły, prowadząc wyraźnie 19:9.

W drugiej połowie przewaga Zagłębia była jeszcze bardziej widoczna. Obrona przyjezdnych nie mogła powstrzymać skutecznych rzutów Miedziowych. Dobra gra w obronie i skuteczne ataki szybko przyniosły efekt. Zaledwie pięć minut po wznowieniu gry przewaga MKS-u wynosiła już jedenaście bramek – 11:22. Do końca spotkania niewiele się już zmieniło. Choć zawodniczki z Koszalina starały się zniwelować stratę, nie potrafiły poradzić sobie ze szczelną obroną Zagłębia.

MKS Zagłębie II Lubin – Politechnika Koszalin 35:26 (19:9)

Skład Zagłębie II: Karolina Czyż, Anna Rzeczycka, Wiktoria Kocińska 2, Olga Lewandowska 1, Kinga Florczyk 2, Kornelia Ściernicka 3, Daria Miłek 5, Adrianna Pacyna 4, Lidia Kowalaszek 2, Adriana Kurdzielewicz 8, Julia Bilik 6, Agata Tracz 1, Patrycja Bogusz, Natalia Najdek, , Zuzanna Kliszcz 1, Katarzyna Skupień.