Raje utracone w galerii

1

W Galerii Zamkowej od dzisiaj, 7 marca, można obejrzeć wystawę „Raje utracone” Agnieszki Antosiewicz-Mas. Wernisaż ekspozycji odbędzie się w piątek, 15 marca.

Na wystawę „Raje utracone” składają się cykle fotograficzne o nazwach „Arkadia”, „Oddychanie” i „Aż ból się kończy”, które intrygują a przede wszystkim skłaniają do refleksji nad istotą bycia tu i teraz, zaglądania do zakamarków pamięci oraz ludzkiej świadomości.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 1 kwietnia. Wstęp jest bezpłatny.

Wernisaż odbędzie się 15 marca o godzinie 18.30.

Agnieszka Antosiewicz-Mas, autorka ekspozycji, to absolwentka Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Międzynarodowego Forum Fotografii Kwadrat we Wrocławiu (2012). Obecnie słuchaczka Autorskiego Laboratorium Fotografii Piotra Komorowskiego. Uczestniczka wystaw zbiorowych i indywidualnych. W swoich działaniach preferuje fotografię inscenizowaną. Jej dotychczasowe poszukiwania skupiają się na cielesności, przemijaniu i pojęciu pamięci. Autoportret, będący próbą sformułowania szeregu uniwersalnych znaczeń, zajmuje szczególne miejsce w jej twórczości. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość