Przewróciła się ciężarówka ze zbożem

2

Przyczepa z 20 tonami zboża przewróciła się na bok. Do zdarzenia doszło na drodze relacji Lubin-Krzeczyn Wielki, która od wczoraj jest zamknięta…

Szczególnej uwagi na znaki na pewno nie zwrócił kierowca ciężarówki, który przejechał dziś przez zamkniętą drogę relacji Lubin-Krzeczyn Wielki. Chociaż droga jest oznakowana i stoją na niej znaki informujące, że odcinek jest zamknięty, kierowca i tak postanowił przejechać. W efekcie przyczepa z 20 tonowym zbożem przewróciła się na bok, a nasiona rozsypały się na poboczu.

– Samochód ciężarowy z przyczepą jechał remontowaną drogą z Krzeczyna Wielkiego do Lubina. Kierowca powiedział, że nie zauważył znaków – informuje aspirant sztabowy Sylwia Serafin, rzecznik prasowy lubińskiej policji. – Przejechał przez barierki i przewrócił przyczepę – dodaje.

Kierowca był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń, podobnie jak inni kierowcy, którzy mimo zakazu poruszają sie po zamknietej drodze. 59-letni mężczyzna został ukarany mandatem. Funkcjonariusze apelują do kierowców, by zwracali szczególną uwagę na znaki, zwłaszcza te, które pojawiają się w miejscach remontowanych dróg.

Materiał wideo:

 

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość