Przewróciła się ciężarówka ze zbożem

Przyczepa z 20 tonami zboża przewróciła się na bok. Do zdarzenia doszło na drodze relacji Lubin-Krzeczyn Wielki, która od wczoraj jest zamknięta…

Szczególnej uwagi na znaki na pewno nie zwrócił kierowca ciężarówki, który przejechał dziś przez zamkniętą drogę relacji Lubin-Krzeczyn Wielki. Chociaż droga jest oznakowana i stoją na niej znaki informujące, że odcinek jest zamknięty, kierowca i tak postanowił przejechać. W efekcie przyczepa z 20 tonowym zbożem przewróciła się na bok, a nasiona rozsypały się na poboczu.

– Samochód ciężarowy z przyczepą jechał remontowaną drogą z Krzeczyna Wielkiego do Lubina. Kierowca powiedział, że nie zauważył znaków – informuje aspirant sztabowy Sylwia Serafin, rzecznik prasowy lubińskiej policji. – Przejechał przez barierki i przewrócił przyczepę – dodaje.

Kierowca był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń, podobnie jak inni kierowcy, którzy mimo zakazu poruszają sie po zamknietej drodze. 59-letni mężczyzna został ukarany mandatem. Funkcjonariusze apelują do kierowców, by zwracali szczególną uwagę na znaki, zwłaszcza te, które pojawiają się w miejscach remontowanych dróg.

Materiał wideo:

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Entliczek
Entliczek
5 miesięcy 5 dni temu

A kogo to obchodzi? Było minęło, dawno posprzątane, a wy nadal żyjecie kiepskim newsem.

Letnia blądynka
Letnia blądynka
5 miesięcy 8 dni temu

Eeee… bo nie nadążam… To co on w końcu wiózł? Dwudziestotonowe zboże? To jedno ziarno waży 20 ton?

Opus
Opus
5 miesięcy 9 dni temu

A kierowcy jak jeździli tak dalej jeżdżą omijając zapory…

Ble
Ble
5 miesięcy 9 dni temu
Wymioty vomitus, emesis ICD-10 R11 XIV-wieczna ilustracja wymiotowania z Tacuinum Sanitatis Wymioty (łac. vomitus, emesis) – gwałtowny wyrzut treści pokarmowej na zewnątrz z żołądka (bądź z żołądka i jelit) poprzez przełyk i jamę ustną, w wyniku silnych skurczów mięśni brzucha, przepony i klatki piersiowej. Wymioty (sprzyja im przepełnienie żołądka) często poprzedzają nudności lub im towarzyszą. Niekiedy odruchy wymiotne nie kończą się wymiotami. Wymioty można rozpatrywać jako odruch organizmu w obronie przed zatruciem toksycznym pokarmem albo nadmiernym rozdęciem jakiegoś odcinka przewodu pokarmowego, które może prowadzić do jego uszkodzenia. Są ważnym i często spotykanym w praktyce klinicznej, lecz niecharakterystycznym objawem chorobowym, który… Czytaj więcej »
Nie czuję wątroby
Nie czuję wątroby
5 miesięcy 10 dni temu

Chyba ciężarówka z rzygami bo tak śmierdzi w całym powiecie

Budziszyńska
Budziszyńska
5 miesięcy 10 dni temu

Rocky to kutas

Olkol
Olkol
5 miesięcy 9 dni temu

I w tej kwestii się z Tobą zgadzam

Poszkodowany
Poszkodowany
5 miesięcy 10 dni temu

Korzystałem kiedyś z tej pomocy i zapłaciłem tyle ile ustaliłem.Może to konkurencja tak biadoli?

Andrzej
Andrzej
5 miesięcy 10 dni temu

Jest i Lubiński naciągacz pomocy drogowej, który winduje ceny 5x takie jak deklaruje właścicielowi pojazdu a wy jeszcze go reklamujecie. Brawo.

Skandal
Skandal
5 miesięcy 10 dni temu

Dlaczego kolejny raz bezczelnie reklamujecie powyższą firmę pomocy drogowej, którym głównym celem jest wyciągnąć od ludzi jak najwięcej pieniędzy??????

Konkurencja
Konkurencja
5 miesięcy 9 dni temu

Jakoś ciekawe, bo na większości zdarzeń ostatnimi czasy nie ma aut JT tylko firmy spod Ścinawy

ewaa
ewaa
5 miesięcy 10 dni temu

jechałem tą drogą do Lubina i była bardzo dobrze oznaczona ,nawet pachołki były na ulicy. nie wiem gdzie kierowca miał głowę

wpDiscuz