Przejazd na Starym Lubinie jest już czynny

Przejazd kolejowy na Starym Lubinie jest już przejezdny. Ta informacja powinna ucieszyć wszystkich mieszkańców, którzy zmuszeni byli poruszać się objazdami.

Termin otwarcia przejazdu kolejowego na Starym Lubinie odraczano kilka razy, gdyż firma Torpol zmagała się z opóźnieniami.

Wcześniejsze opóźnienia wynikały z napotkanej awarii, która okazała się dużo poważniejsza niż przypuszczano. Potem fala upałów pokrzyżowała plany pracowników – wysokie temperatury spowodowały, że robotnicy nie byli w stanie pracować. Firma Torpol, która na zlecenie PKP PLK modernizuje linię kolejową, już kilka razy przesuwała termin otwarcia przejazdu. Początkowo zakładano, że przejazd będzie czynny już pod koniec lipca.

Wczoraj na przejeździe układano już nawierzchnia, czyli wszystko zmierzało ku końcowi.

– Napotkane awarie i niesprzyjające warunki pracy, mocno pokrzyżowały nam plany. Przejazd jest już otwarty – mówi Piotr Wałowski, kierownik budowy firmy Torpol.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

23 komentarzy do "Przejazd na Starym Lubinie jest już czynny"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
wyrocznia
Gość
wyrocznia
4 dni 17 minut temu
podsumowanie działań kRRóla w ostatnich dziesięcioleciach: – stworzenie pięknego parku wrocławskiego; – oddanie do użytku kilkanastu kilometrów trasy rowerowej; – wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej; – oddanie gruntu pod budowę nowego stadionu Zagłębia Lubin; – połączenie drogowe Przylesie-Ustronie; – sprowadzenie lokalnej PO do rynsztoku wyborczego; – pozbycie się kosztów prowadzenia szpitala na rzecz prywatnego przedsiębiorcy; – w 2006 roku otworzenie plaży na piaskowni w Oborze dla mieszkańców; – otworzenie z 20 supermarketów w mieście; – budowanie bloków przy blokach przez RTBS, z cenami strasznie wywindowanymi; – po 12 latach stagnacji, odkupienie 10x drożej od niemca terenu w rynku; – ciągłe szukanie… Czytaj więcej »
50cent
Gość
50cent
4 dni 2 godzin temu

Każda taka budowa ma swój dokumentację przeprowadzonych prac. Jeśli będzie wpis o wymianie przejazdu na nowy to prokurator za to. Robić fotki, żeby były dowody tej machlojki.

50cent
Gość
50cent
4 dni 2 godzin temu

Panowie, robić fotki tej fuszerki i na skyscrapercity. Będzie dokumentacja na wybory dla saksofonisty.

Kazimierz
Gość
Kazimierz
4 dni 7 godzin temu

Może książę Robert I Lubiński przejechałby się przez ten przejazd kilka razy tam i z powrotem i zobaczył, co się dzieje w jego mieście?

Winter is coming
Gość
Winter is coming
4 dni 7 godzin temu

Dziś wracają z Wrocławia pojechałem specjalnie przez Stary Lubin aby przejechać przez ten przejazd. To jest normalnie jakiś żart!!!! Wstawili stare płyty to co było. Jaja sobie jakieś zrobili!!!!! Żenada.

Daniel
Gość
Daniel
4 dni 11 godzin temu

Przejazd NIE został wyremontowany. Są dokładnie te same płyty betonowe, które były wcześniej. Nawet ukruszona płyta została ponownie położona.

Oskar
Gość
Oskar
4 dni 15 godzin temu

Mam nadzieję, że póki trwa ta inwestycja to jeszcze osoby wpływowe pójdą po rozum i coś zrobią, żeby EXPRESS Z LUBINA DO WROCŁAWIA nie jechal 75 minut… Mamy 21 wiek. Dla ludzi dojeżdzających codziennie to nic nie daje.

Johny
Gość
Johny
5 dni 1 godzina temu

Zwracam honor. PKP odwaliło fuszere. Dalej dziury chociaż nie takie jak wcześniej. Szkoda gadać. Mam nadzieję ze to poprawią.

G25
Gość
G25
5 dni 1 godzina temu

My Górnicy ZG Lubin pomimo wysokich temperatur pracujemy na dole, coraz ciężej i dłużej. Nawet robimy darmowe nadgodziny. Ku chwale nowej władzy….

Johny
Gość
Johny
5 dni 5 godzin temu

Nie wiem po jakim przejeździe jechałeś. Chyba tym przy LOKU

I
Gość
I
5 dni 6 godzin temu

KUTAS !!! KUTAS !!! KUTAS !!! KUTAS !!!………………………………………………..

xs
Gość
xs
5 dni 6 godzin temu

Przejazd jest otwarty ale nie został wyremontowany. Dziury jak były tak są dalej.

Rocky
Gość
Rocky
5 dni 6 godzin temu

W Lubinie – przez lata wiele się udaje – to nie przypadek taki przejazd to drobnostaka

Lenny
Gość
Lenny
5 dni 6 godzin temu

Zadław się kapciem mendo społeczna !!!

Leszek
Gość
Leszek
5 dni 7 godzin temu

A w nocy to nie mogli pracować?

Q
Gość
Q
5 dni 6 godzin temu

W nocy to k…y i złodzieje pracują 😉

nierzetelna firma
Gość
nierzetelna firma
5 dni 8 godzin temu

Uwaga na producenta tynków SIMiE. Kupiłem u nich tynk, ale wcisnęli mi nie to co zamówiłem. Bardzo nieprzyjemna właścicielka nie uznała mi reklamacji, przekonując że to jest to co chciałem. Musiałem kupić w innej firmie to co chciałem mieć na elewacji. Wydałem na to dużo pieniędzy. omijacie lepij tą firmę i dajcie się oszukać

Rysiek z klanu
Gość
Rysiek z klanu
5 dni 8 godzin temu

Chyba : Nie dajcie się oszukać

gucio
Gość
gucio
5 dni 8 godzin temu

Dobrze, bardzo dobrze, szybciej „na wybory” się dojedzie (podziękować za tą picologię). Trzeba w końcu prawdziwych zmian w tym mieście a nie powiezchownosci !

Leszek
Gość
Leszek
5 dni 7 godzin temu

Popieram.

Johny
Gość
Johny
5 dni 9 godzin temu

Jak był temont to normalne ze nie bedzie dziur mongole.

Wiedza to piękny dar
Gość
Wiedza to piękny dar
5 dni 9 godzin temu

Zwieracz (łac. sphincter) – mięsień okrężny, tworzący pierścienie mięśniowe dookoła tkanki ciała. Może być mięśniem gładkim (np. zwieracz odźwiernika u ujścia żołądka do jelita) albo mięśniem poprzecznie prążkowanym (np. zwieracz odbytu).

Wyróżniamy kilka rodzajów zwieraczy, między innymi:

zwieracz gardła
zwieracze przełyku: górny i dolny
zwieracz odbytu
zwieracz pęcherza i zwieracz cewki moczowej
zwieracz Oddiego

Kaźmisz
Gość
Kaźmisz
5 dni 10 godzin temu

A można normalnie przejechać ,czy samochód trzeba pchać bo takie dziury ?

wpDiscuz