Problemy z e-rozkładem i informacją w autobusach

Awaria systemu sprawiła, że dziś pasażerowie Lubińskich Przewozów Pasażerskich mogą mieć problemy między innymi z aplikacją z e-rozkładem jazdy. Awaria dotknęła także tablice informacyjne zarówno te znajdujące się na przystankach, jak i w autobusach.

Z informacjami o awarii dzwonią do nas dziś Czytelnicy, którzy korzystają z lubińskiej komunikacji publicznej. – W aplikacji nie można odczytać najbliższej godziny odjazdy autobusu. Nie pojawia się też informacja na autobusach. O ile nie stanowi to problemu w przypadku takich linii jak 1, to w przypadku 7, której niektóre kursy jeżdżą teraz przez Odrodzenia, nie dowiemy się na który akurat kurs trafiliśmy – mówi Czytelnik, który zadzwonił do naszej redakcji.

PKS w Lubinie potwierdza, że nastąpiła awaria systemu. Nie wiadomo jednak, co ją spowodowało. Odpowiednia firma pracuje już nad usunięciem usterki. Pracownicy lubińskiego przewoźnika, choć nie chcą deklarować kiedy uda się wszystko doprowadzić do normalnego stanu, to mają nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
User Lubin
User Lubin
1 rok 10 miesięcy temu

Ciekawe kiedy ktoś powiększy czcionkę na wyświetlaczach wewnątrz autobusów, bo z końca pojazdu jest trudno cokolwiek odczytać !!

Kamila
Kamila
1 rok 10 miesięcy temu

Największym bezsensem jest sprawa linii 3A i 3B.Wyobraźmy sobie ,że zamiast nas na przystanku o nazwie USTRONIE czeka gość nieznający naszego super-miasta i chce dojechać na PRZYLESIE.Akurat nadjeżdża autobus 3A-kierunek USTRONIE.Gość nie wsiądzie bo on już jest na tymże Ustroniu…a on pragnie się przemieścić na Przylesie przecież…Myślę że to głupio wygląda i można to rozwiązać.Nawet wiem jak ale zostawiam to tym którym za to płacą…

szofer
szofer
1 rok 10 miesięcy temu

Jak stales na przystanku koło MCZ i widziales ,,7″ jadąca od torów na pętlę i wracająca ,to wiadomo ze jedzie w kierunku Ustronia.

dql3ie
dql3ie
1 rok 10 miesięcy temu

To był tylko przykład największym zdziwieniem była poranna przejażdżka jedną z linii z przylesia, kiedy wsiadłem na wyświetlaczu był sam numer linii „1” w trakcie jazdy zmieniło się na „4” potem na „3A” a cały czas była to jedynka!

dql3ie
dql3ie
1 rok 10 miesięcy temu

To jeszcze nic jedzie sobie autobus a na wyświetlaczu 3 numery linii taką samą czcionką cytuję: „4 LUBIN CMENTARZ ZACISZE” niżej „1 LUBIN USTRONIE” i „7 LUBIN SPORTOWA” – pytanie za 100 pkt jaka to linia i w którym kierunku jedzie?

Taka Sobie
Taka Sobie
1 rok 10 miesięcy temu

Co za idiotyzm i marnotrastwo naszych pieniedzy te, pozal sie Boze- systemy. Rozklad na przystanku inny, na elektronicznym wyswietlaczu inny a jeszcze inaczej podjezdza faktycznie autobus. Juz kiedys to bylo w miescie – co drugie zepsute. I teraz zaczyna sie to samo. No ale cos…wazne ze to nie urzednikow pociagnie po kieszeni.

Wojtas123w
Wojtas123w
1 rok 10 miesięcy temu
@Złośnik – Tablice kierunkowe (z numerem linii i destynacją) w autobusach działały prawidłowo do dzisiejszego poranka.Co do monitorów LCD bywało z tym różnie faktycznie. Podobnie zresztą z informacją na przystankach, często system pomijał niejeden kurs. Ale dziś to jest haos. Na przystanek MCZ podjechał autobus tyli z cyfrą „7” na wyświetlaczu – pytanie konkursowe brzmi: w jakim kierunku jechał? – Na Przylesie, Ustronie, do Obory? Czy był to kurs przez Granitową LSSE czy przez Kolejową Rondo? Ot i zagwózdka. Na szczęście kierowca stanął na wysokości zadania i zapowiedział w jakim kierunku i jaką trasą jedzie (w końcu w autobusie jest… Czytaj więcej »
Złośnik
Złośnik
1 rok 10 miesięcy temu

Jakie dziś??? tablice świetlne i monitory w pojazdach nie działają od 11-04! Rzetelność wasza jest porażająca!

Gonzo
Gonzo
1 rok 10 miesięcy temu

DO ROCKY: Lubin ma swoją wersję smogu zwaną fetorkiem 😉

Marek
Marek
1 rok 10 miesięcy temu

Jaka władza i przewoźnik taki sam,PKS Lubin i Starostwo liczą tylko zyski.Co kogo obchodzi pasażer,jako były pracownik PKS współczuję pasażerom.

Rocky
Rocky
1 rok 10 miesięcy temu

Czy Lubin ma swoje sukcesy ależ tak otto one:Park z Wrocka,duża obwodnica,hala,komunikacja miejska z logo O-zł.Prezydent bez zastępcy i takie sukcesy.Te sukcesy wymagały odwagi i ryzyka a popyt na nie potwierdza że warto było.Włodarze Lubińscy mają szczęście i mieszkańcy też że nie mają takiej totalnej oPOzycji z przystawkami jaka jest na Wiejskiej. To mieliby zadymę a mieszkańcy smog.Niech dalej wiatr słonce i błękit nieba sprzyja nie tylko Lubinowi.

wpDiscuz