Problemy z e-rozkładem i informacją w autobusach

0

Awaria systemu sprawiła, że dziś pasażerowie Lubińskich Przewozów Pasażerskich mogą mieć problemy między innymi z aplikacją z e-rozkładem jazdy. Awaria dotknęła także tablice informacyjne zarówno te znajdujące się na przystankach, jak i w autobusach.

Z informacjami o awarii dzwonią do nas dziś Czytelnicy, którzy korzystają z lubińskiej komunikacji publicznej. – W aplikacji nie można odczytać najbliższej godziny odjazdy autobusu. Nie pojawia się też informacja na autobusach. O ile nie stanowi to problemu w przypadku takich linii jak 1, to w przypadku 7, której niektóre kursy jeżdżą teraz przez Odrodzenia, nie dowiemy się na który akurat kurs trafiliśmy – mówi Czytelnik, który zadzwonił do naszej redakcji.

PKS w Lubinie potwierdza, że nastąpiła awaria systemu. Nie wiadomo jednak, co ją spowodowało. Odpowiednia firma pracuje już nad usunięciem usterki. Pracownicy lubińskiego przewoźnika, choć nie chcą deklarować kiedy uda się wszystko doprowadzić do normalnego stanu, to mają nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość