Premierowe seanse filmu „Całe szczęście”

11

„Całe szczęście”, czyli nowa komedia romantyczna twórców „Listów do M. 3” i „Podatku od miłości”, zagości na ekranach lubińskiego kina Helios już od piątku, 8 marca. W rolach głównych wystąpili: Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. Tego tytułu nie można przegapić, szczególnie w Dniu Kobiet.

W spokojne i uporządkowane życie Roberta muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa, niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta. Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie.

Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie sportowego trybu życia. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Na ekranie poza Romą Gąsiorowską i Piotrem Adamczykiem pojawią się: Joanna Liszowska, Tomasz Sapryk, Marieta Żukowska czy Margaret, która wykonuje również tytułową piosenkę. Najnowszy film Tomasza Koneckiego to idealna propozycja na Dzień Kobiet.

Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/szczescie.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość