Powtórzyć wynik z Bierutowa

65

Po piętnastu spotkaniach, w tym doliczonego walkowera za mecz z KKS Jelenią Góra, która wycofała się z rozgrywek, drużyna Janusza Przybyło zajmuje drugie miejsce w III lidze kobiet grupy dolnośląskiej. Ziemia Lubińska wyraźnie złapała wiatr w żagle i liczy na kolejne sukcesy.

Ostatnie spotkania to dla lubinianek szereg zwycięstw. Nie zawsze łatwych, ale cieszy fakt, że dziewczęta w końcu poprawiły swoją ofensywę, a w defensywie pod dowództwem Agnieszki Woźniak poczynają sobie coraz lepiej. To było bardzo widoczne zwłaszcza w derbach z AZS III Wrocław, gdzie na stadionie przy ul. KEN 6, Ziemia Lubińska w pierwszej połowie nie schodziła z pola rywalek, a te z kolei wyłącznie się broniły. Efektem tego był rezultat do przerwy 4:0 dla lubinianek. Ważnym punktem drużyny jest Paulina Dul czy Anna Polewczyk, które praktycznie w każdym spotkaniu notują celne trafienia i bez wątpienia są groźnymi zawodniczkami dla rywalek w ofensywie. Powoli wszystkie elementy układanki łączą się w całość, a cel jakim jest gra w barażach o II ligę jest coraz bardziej osiągalny.

Lubinianki mają przed sobą kolejne spotkanie na stadionie ZZPD Górnika Lubin przy ul. Ken. Podopieczne Janusza Przybyło podejmą UKS Bierutów. Na terenie rywalek, Ziemia Lubińska wygrała 2:0. Mecz odbędzie się 6 maja o godzinie 18.00.