Powrót do szalonych lat 90.

988

Już w lipcu wszyscy miłośnicy eurodance będą mogli powrócić do szalonych lat 90. A to za sprawą Cuprum Hits Festival, który odbędzie się w Lubinie już po raz trzeci. Tym razem będzie aż 15 koncertów i impreza potrwa dwa dni – 13 i 14 lipca.

Pierwszego dnia imprezy, w sobotę, na scenie zagoszczą tacy artyści, jak włoska piosenkarka Alexia, Dj Bobo, którego niemalże każdy singiel okazał się hitem, zespół, który pierwszy raz wystąpił w Lubinie w 1996 r., czyli Fun Factory, Lasgo, Lena Katina, znana przede wszystkim z duetu t.A.T.u, Michał Wiśniewski i Toni Cottura.

Następnego dnia, w niedzielę, wystąpią: Dr. Alban znany jako legendarny król dyskotek, Fun Factory po raz drugi, Mr. President, Twenty4Seven oraz zespół Vengaboys, którego pierwsza trasa koncertowa odbyła się właśnie w Polsce. W niedzielę nie zabraknie również polskiego akcentu, czyli Jacka Stachurskiego i zespołu Sumptuastic.

Cuprum Hits Festival odbędzie się na terenie Aeroklubu Zagłębia Miedziowego. Oprócz koncertów będzie też sporo innych atrakcji. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników adrenaliny czekać będą atrakcje ekstremalne, dla spragnionych relaksu – Strefa Chillout, nie zabraknie również zabaw dla najmłodszych, a wszystko to, w oprawie hitów muzyki lat 90. Będą również punkty gastronomiczne, gdzie będzie można zjeść coś smacznego.

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie www.cuprumhitsfestival.pl Bilety kosztują od 39 zł i są do kupienia na stronie www.kupbilet24.pl.

 

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość