Poseł musi publikować sprostowania [AKTUALIZACJA]

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał dziś stanowisko wydane przez Sąd Okręgowy w Legnicy, nakazując Krzysztofowi Kubowowi sprostowanie stwierdzeń, jakie wygłosił podczas konferencji prasowej poświęconej cenom wody w Lubinie. Orzeczenie to jest prawomocne.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, który zamierza ubiegać się o głosy lubinian w wyborach prezydenta miasta, minął się z prawdą, gdy powiedział, że cena wody w Lubinie jest najwyższą w Zagłębiu Miedziowym, a wyłączną odpowiedzialność za to ponosi prezydent miasta i rada miejska Lubina. Tego zdania były sądy dwóch instancji.

Oznacza to, że jeszcze w tym tygodniu Krzysztof Kubów musi opublikować sprostowania w regionalnych mediach i na swoim facebookowym profilu. Sąd Apelacyjny nie znalazł podstaw do podważenia w tym względzie decyzji sądu w Legnicy. Uznał jednak, że nie ma konieczności usuwania materiałów wyborczych, w których informacje te zostały opublikowane.

– Cieszy mnie decyzja Sądu Apelacyjnego, bo potwierdza ona słuszność naszych przekonań i argumentów – komentuje Tymoteusz Myrda, który w imieniu Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Raczyński Lubin 2006 wniósł do sądu wniosek o wydanie orzeczenia w trybie wyborczym. – Oczekujemy więc publikacji sprostowania. Uważam też, że w dobrym tonie byłyby honorowe przeprosiny.

O stanowisko odnośnie do prawomocnej już decyzji wrocławskiego Sądu poprosiliśmy również Krzysztofa Kubowa: – Dzisiaj jestem w Warszawie i nie zdążyłem się jeszcze zapoznać z uzasadnieniem sądu. W tej sprawie chcę zorganizować jutro konferencję prasową, na której przedstawię państwu mój komentarz – odpowiedział.

AKTUALIZACJA [2018-09-19]:

Zgodnie z zapowiedzią Krzysztof Kubów zorganizował dziś konferencję prasową, na której skomentował sądowe werdykty.

Poseł przytoczył postanowienia nakazujące mu opublikowanie sprostowań. Dodał, że nadal uważa, iż obowiązujące w mieście stawki są odbiciem zbyt wysokich – w jego ocenie – kosztów działalności Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie. Na pytanie, czy to nie właśnie Wody Polskie mają za zadanie weryfikować przedstawiane przez dostawców wody koszty, poseł odpowiedział lakonicznie: – Nie chcę wchodzić w polemikę, natomiast ostatnia zatwierdzona przez Wody Polskie podwyżka była kilkugroszowa w stosunku do poprzedniej.

Krzysztof Kubów zapowiedział, że wkrótce wywiąże się z obowiązku nałożonego nań przez Sąd Apelacyjny we Wrocławiu: – Respektuję postanowienia sądu, szanuję prawo i oczywiście to postanowienie sądu będzie zrealizowane w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Robert
Robert
4 miesięcy 28 dni temu

Lubin.pl=TVN24

rad.a
rad.a
4 miesięcy 29 dni temu
Panie K.K nowy kandydacie, czas na przemyślenia, chyba żałuje pan swojej decyzji o starcie w wyborach na Prezydenta, mógł Pan zostać lub przynajmniej się starać o na przykład stanowisko dyr. na ZG Lubin, dyr.Energetyki, księgowym na Polk-Sieroszowicach, lub V-ice we francuskiej firmie odpadowej na przykład w lubuskim lub inne stanowiska , itd. i żyć majętnie i spokojnie, a tak coraz więcej dowiadujemy się o Panu rożnych ciekawych rzeczy, a może ktoś wie kim jest ta Pani Basia , o której czytałam kilka wpisów,czym się zajmuje, czy to ktoś bliski panu K.K. jak ktoś zna osobę to proszę o więcej informacji,… Czytaj więcej »
wyborca realista
wyborca realista
4 miesięcy 29 dni temu

NAJLEPSZY PREZYDENT ROBERT RACZYŃSKI!!!!!

wyborca realista
wyborca realista
4 miesięcy 29 dni temu

NAJLEPSZY PREZYDENT ROBERT RACZYŃSKI!!!!!

Normalni Mieszkańcy Lubina Nie Gamonie
Normalni Mieszkańcy Lubina Nie Gamonie
4 miesięcy 29 dni temu

Panie Pośle jesteśmy z Panem !!!

mar.a
mar.a
4 miesięcy 29 dni temu

WAŻNE ! jak mieszkańcy nie popierają pana posła to ma pan prawo nazywać ich gamoniami, nie dosyć, że kłamie to jeszcze zwolennicy Krzysztofa K.obrażają i oni chcą rządzić w mieście ?

gamoń wg romka
gamoń wg romka
4 miesięcy 28 dni temu

Ty mar.a rad.a czy ile jeszcze masz tych nicków. WAŻNE: gamoniami nazwał mieszkańców Lubina Twój ziomal radny Roman i jakoś się nie podpalilas 🙂 Więc nie piłuj teraz i nie odwracaj kota ogonem, bo się osmieszasz 🙂

Przyjaciele R R
Przyjaciele R R
4 miesięcy 29 dni temu

Polacy z Lubina. Chcą żyć jak w Europie, a narzekają jak przekupki. Osrywacze poza ględzeniem CO JA ZROBIŁEM DLA KRAJU I MIASTA. ZASTOSUJ ODROBINĘ PORÓWNANZ INNYMI. A DOCENISZ RACZYŃSKIEGO

Majka
Majka
4 miesięcy 29 dni temu

Koryto się skończą walczą tak zwani Bezpartyjni.

Madzia
Madzia
4 miesięcy 29 dni temu

Chcieli PISowi zaszkodzić a sami się skompromitowali. Pan Myrda i Pan Raczyński mają złych doradców dlatego idą na dno. Brawo PIS

atraM
atraM
4 miesięcy 29 dni temu
a jakich doradców ma nowy kandydat K.K. ?szkolne błędy, obrażanie ludzi wprowadzając ich w błąd( wyrok sądu) , stworzył towarzystwo wzajemnej adoracji około 10osób, nie ważne umiejętności i motoryczność, wiesio i rodzina czy to gęś i rodzina, kura i rodzina lub inaczej i rodzina, z 20 osób to starający się posiąść łaski pana K.K. a pozostali to statystka, dwie ostatnie grupy mają marne szanse na przychylność pana K.K. w tym związku nikt jeszcze nie odważył się na zebraniu powiedzieć coś innego od oczekiwań pana K.K. może czas odejść z przewodniczącego, coraz więcej osób sądzi , że pana obecność jest ze… Czytaj więcej »
fRRajerzy
fRRajerzy
4 miesięcy 29 dni temu

Hej, farmazoniarze! Aktualizacja? Słowa nie po myśli, to napiszemy byle co żeby nikt nie widział.

Tytus
Tytus
4 miesięcy 29 dni temu

Jad nienawiści skierowany w stronę Pana Posła jest na zlecenie i nieźle opłacany.Brudna kampania wyborcza tych co się boją utraty miejsc przy korycie.

Kazik
Kazik
4 miesięcy 29 dni temu

czy to prawda, że jak się zostaje Prezydentem to trzeba zrzec się immunitetu, będzie ciekawie

atraM
atraM
4 miesięcy 29 dni temu

Pan 2xK chce wywieźć śmieci z Kłopotowa i ci którzy je przyjmą są chyba w super humorze, czy przypadkiem nie będzie o tym decydował baron z lubuskiego i sympatyczna Basia

kuki.
kuki.
4 miesięcy 29 dni temu

czy Patryk J. i Jarosław już wie , że poparł kłamc.uszka

sekreta..a
sekreta..a
4 miesięcy 29 dni temu

a ten samuraj krzysio z mp….ciągle w niełasce, chwalił R.R. i odpadł, teraz chwali 2xK i dalej będzie statystyką, gdzie on już nie był i zawsze dał się poznać jako marnota

Rocky
Rocky
4 miesięcy 30 dni temu

Jakie to Lubin ma szczęście że ma Prezydenta który się nie myli.Trzeba zadać pytanie co firma robi aby obniżyć koszty wody- patrz WPEC pomimo spadku popytu na ciepło od dawna wielkich podwyżek nie bylo ale ta firma porzez inwestycje byłe i w trakcie zmniejsza koszy dla dobra ekologi i mieszkańców,,,idę na tenis aby skosztować smak drogiej wody,,,Panie Pośle dzięki że zauważył Pan jeden z wiekich bolaczek Lubina,,,,czas obudzić Lubin ze snu aby nie było za póżno,,,a biedy i nieszczęść przybywa

L. Balcerowicz
L. Balcerowicz
4 miesięcy 29 dni temu

I przybędzie tych nieszcześć jeżeli wygra pis

Bożena
Bożena
4 miesięcy 29 dni temu

Potrafisz się określić?skoro Lubin ma takie szczeście ze ma takiego Prezydenta a jednocześnie twierdzisz że Pis zbawia ten kraj to będziesz głosował na Raczyńskiego czy Kubowa?Miej odwagę i powiedz kto?

wkrw
wkrw
4 miesięcy 30 dni temu

Mała informacja dla popierających posła Kubowa i innych, narzekających na „wysokie” ceny wody w Lubinie: „…Wody Polskie wydają masowo decyzje odmowne (w samym sierpniu 286) nie zezwalając zakładom wodociągowo-kanalizacyjnym na nieuzasadnione podwyżki cen. W skrajnych przypadkach zakłady obsługujące kilkuset mieszkańców mają kierowników zarabiających blisko 20 tys. zł/m-c, a do wody/ścieków dopłaca gmina ze stratą na innych sektorach. Najdroższy m3 wody w gm. Ślemień pod Żywcem – 57,34 zł. Najtaniej w Jurowcach pod Sanokiem – 1,30 zł. Ścieki najdrożej gm. Ostroróg (Wlkp) 51,38 zł/m3, najtaniej Chorzele (Mazowsze) 2,20 zł…”

wykrw
wykrw
4 miesięcy 30 dni temu

Co ma piernik do wiatraka? Czy ktoś porównuje ceny wody do cen na w Wielkopolsce czy na Podkarpaciu? Porównanie jest do okolicznych miejscowości, z naszego rejonu. I wg Ciebie różnice po 20% są normalne? Stawka nie jest na poziomie grożącym jej niezatwierdzeniem przez WP. Jeśli dla Ciebie różnica w cenie 20% w porównaniu do sąsiedniej miejscowości nie oznacza, że jest drogo, to dalej się z tym zgadzaj i płać. Kilkanaście kilometrów od nas to samo kosztuje ok.250zl mniej rocznie. Dla Ciebie może niedużo. Dla zarządów miejskich spółek to już całkiem pryszcz. Dla normalnych ludzi to dużo.

Kolo
Kolo
4 miesięcy 30 dni temu

Już widzę ten Lubin po wygranej PiSu, jadąc z Przylesia mijasz zamknięty obcy hipermarket Tesco, mijasz park imienia św.p. Jarosława Kaczyńskiego, dojeżdżasz na rondo , skręcasz w lewo na aleje Kaczyńskiego i mijając pomnik Poległych w zamachu smoleńskim dojeżdżasz do Hutniczej.
Czyli zmiany zmiany i rozwój.

PixiDixi
PixiDixi
4 miesięcy 30 dni temu

Próbujesz być zabawny a robisz z siebie pajaca. Dropsy Cię nieźle trzymają, skoro około 10:00 dalej masz halucynacje i widzenia 🙂

L. Balcerowicz
L. Balcerowicz
4 miesięcy 29 dni temu

Ale przecież to jest realne zagrożenie

Kola-borant
Kola-borant
4 miesięcy 29 dni temu

To nie tyle jest zabawne, co straszne… a straszne, bo bardzo realne.

gosc
gosc
4 miesięcy 30 dni temu

Woda jest droga w Lubinie. Dla podkreślenia wagi problemu przerysowano, ze jest najdroższa w regionie, ale jest droga. Natomiast dlaczego trolle raka nie pokazujecie jak czmychał z Ratusza przed nauczycielami w lipcu, to jest ten co teraz brata się z ludem,. bo wybory. A dawaj na plac, a nie zapraszać na mecze do RCS-u, bo wybory!!! Na mecze zaprasza klub!!!!!

Adam L
Adam L
4 miesięcy 30 dni temu

Ja, Krzysztof Kubów, z PiS oświadczam, że:
1. nieprawdą jest, jakoby cena wody w Lubinie była najdroższą wodą w Zagłębiu Miedziowym,
2. nieprawdą jest, jakoby Rada Miejska w Lubinie oraz Prezydent Lubina Robert Raczyński byli wyłącznie odpowiedzialni za ustalanie wysokości ceny wody w Lubinie.
Rozpowszechniane wcześniej przeze mnie informacje były nieprawdziwe, za co przepraszam radnych Rady Miejskiej w Lubinie oraz pana Roberta Raczyńskiego Prezydenta Miasta Lubina. Krzysztof Kubów.

Beata
Beata
4 miesięcy 30 dni temu

A mi się bardziej podobał jako Poseł Wiązanka niż jako Poseł Kłamczuszek. W roli Wiązanki przynajmniej się nie odzywał i wszystko wyglądało ok.

lukazene-ki
lukazene-ki
4 miesięcy 29 dni temu

poseł Wiązanka ze złożonymi rączkami i jego giermek Wiesław, Boże mniej nas w opiece i chroń przed takimi dziwnymi ludźmi

Klaudia
Klaudia
4 miesięcy 30 dni temu

ciekawe ile kosztuje w tym roku „jedynka” na listach wyborczych lubińskiej kliki? chyba nie mało bo niektórzy az pożyczki biorą żeby wpisowe zapłacić

Wiśniewski
Wiśniewski
4 miesięcy 30 dni temu

Poseł szanuje sądy i ich wyroki. Nie to co Pan Raczyński, który po wyroku sądu swojego kolegę z SITWY mianował naczelnikiem oświaty.

Adolf szewczenko
Adolf szewczenko
4 miesięcy 30 dni temu

Ludzie, przeciętne 4 osobowe gospodarstwo domowe zużywa miesięcznie ok 10 m3 wody. Woda w Lubinie jest ok 2 zł droższa niż w Głogowie czy Legnicy. Stąd wniosek, że na osobę to ok 5 zł miesięcznie, to ok tyle co opłata za dwa kutsy autobusem. I teraz pytanie czy lepiej mieć bezpłatną komunikację czy lekko droższą wodę. Wyższa ceena wody skłania ludzi do oszczędzania, natomiast darmowa komunikacja zachęca do korzystania z niej. I tak powinno być żeby nasze dzieci nie usiało piaskiem myć zębów i żeby było mniej samochodów na ulicach.

Panadolf
Panadolf
4 miesięcy 30 dni temu

Hej Adolf. Siejesz populizm jak ten bardziej znany Adolf. Co ma cena wody do komunikacji??? Komunikacja jest organizowana przez powiat! „Wyższa cena skłania ludzi do oszczędzania”…. Bez komentarza :). Cena za wodę prawie 20% wyższa niż w Legnicy lub Głogowie kompletnie nie ma uzasadnienia. No chyba, że uzasadnieniem jest zaspokojenie wypasionych wypłat dla grupy trzymającej władze w spółkach lub wydatków na halę tenisową. Twoja wypowiedź można podsumować: ludzie nie myjcie sie, oszczędzajcie wodę i smierdzcie w komunikacji miejskiej.

kolo
kolo
4 miesięcy 30 dni temu

Ale tu komentarzy! Trolowisko można powiedzieć. Ja i tak będę głosował na swojego kandydata nawet jak po pijaku przejedzie na pasach zakonnice w ciąży. Chyba jakoś tak się mówi. Polityka panie!

Lech
Lech
4 miesięcy 30 dni temu

Ale wstyd, POSEŁ KŁAMIE.

Leszek
Leszek
4 miesięcy 30 dni temu

Gdzie jest najdroższa woda? W Lubinie, Legnicy, czy może w Głogowie? Umiesz sprawdzić?

Lechosław
Lechosław
4 miesięcy 29 dni temu

W Kopydłowie

Edward
Edward
4 miesięcy 30 dni temu

Prawda jest taka ze woda jest droga, Kubow chce obnizyc ceny, wniosek jest prosty ze glosujemy na Krzysztofa.

asia
asia
4 miesięcy 30 dni temu

Będzie prezesem MPWiK? Jaka będzie cena?

Józek
Józek
4 miesięcy 30 dni temu

No i to jest argument!!! Kubów =tania woda. Ludziska lećcie głosować!

Ula
Ula
4 miesięcy 30 dni temu

Na kłamce? Nigdy!!!

AA
AA
4 miesięcy 30 dni temu

Ile troli z pisorekty! Szok! Jak Was tak dużo to proszę skupcie się i wymieńcie choć jedna obietnicę spełniona przez Waszego asa z wyborów parlamentarnych, lub jakiekolwiek osiągniecie którym mógłby się pochwalić.

Mama
Mama
4 miesięcy 30 dni temu

Patrz kolego na swojego asa bo jak narazie zajumal nam 16 lat rozwoju miasta i tyle go widzieliśmy!

Legion
Legion
4 miesięcy 30 dni temu

Nie jest ich tak dużo wcale. Jeden udaje dziesięciu, w pocie czoła miota się jak może i zaklina rzeczywistość, sączy jad, gdzie się da.

Lubinak
Lubinak
4 miesięcy 30 dni temu

Jesienią zamiast liści będą wisieć komuniści !!

Kacper
Kacper
4 miesięcy 30 dni temu

Należy pogonić Sitwę bo nic nie robią a kasę biorą!!!!!!

burak
burak
4 miesięcy 30 dni temu

Pan RR myśli że jak przedstawi Kubowa w złym świetle to ludzie zapomną o smrodzie w Lubinie????? Nie zapomnimy Panie prezydencie pamiętamy i wiemy że nic Pan dla Nas nie robi…..

obserwator
obserwator
4 miesięcy 30 dni temu

Ale wstyd! Pogonić tych kłamców z pisu jak najdalej od naszego miasta i regionu!

lubinianin
lubinianin
4 miesięcy 30 dni temu

Panie szeregowy pośle wreszcie Pana złapali na kłamstwie. Co chwile Pan to robi aloe zawze się udawało i teraz bęc!

Tylko nie wiem po co sam sobie pisze Pan te komentarze pod tym tekstem. Tylko się Pan tym jeszcze bardziej ośmiesza!

Zenek
Zenek
4 miesięcy 30 dni temu

Droga woda to jest fakt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie chcemy sponsorwać RR

Nobody
Nobody
4 miesięcy 30 dni temu

„kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem” tekst bardzo opisuje sytuacje nie tylko ta obecnie opisywana..

Śmietanka
Śmietanka
4 miesięcy 30 dni temu

To gdzie do jasnej Anieli jest ten milion z rtbs? Ówczesny szef awansował na sekretarza?

poll
poll
4 miesięcy 30 dni temu

To jaka jest prawda, woda jest droga czy nie.Wygląda że RR nie miał wpływu na swoich kolesi gdy podnosili cenę wody

zl
zl
4 miesięcy 30 dni temu

nie

mkmarceli45
mkmarceli45
4 miesięcy 30 dni temu

To koniec sitwy Raczyńskiego ! Sami sobie strzelają w kolano. Wnosząc sprawę na temat drogiej wody.. bo to MPWiK i Rada ustalaja ceny a Polskie Wody w Warszawie tylko zatwierdzają 😉

marcomarek
marcomarek
4 miesięcy 30 dni temu

Ciekawe jak wyrok Myrdy !? Który ciągnie się latami.. Ma czas na sprawy sądowe a na kampanie niekoniecznie. Nie głosujmy na takich benc.. Trzeźwy umysł i zdrowy rozsądek 😉

przemoo2
przemoo2
4 miesięcy 30 dni temu

Co za stronniczy portal.. bardzo złe wyczucie stylu.. Co kogo obchodzi gdzie pracował, pracuje i z kim ma kontakty Pan Hunek. To w ogóle nie jest związane ze sprawą a Pan Kubów miał racje woda jest droga i jedna z najdroższych i ta cała sprawa nic nie wnosi…

Natalia
Natalia
4 miesięcy 30 dni temu

Brawo Panie Pośle może dzięki tej całej zadymie radni obniżą stawki za wodę! Nauczycielom dodatki już zwrócili:))))) jesXze tylko niech obiecają smród z wysypiska zlikwidować w swoim programie i dzięki kampani wyborczej pana Kubowa będą mieszkańcy mieć trochę lepiej!!!!!

L
L
4 miesięcy 30 dni temu

Nie radnych a prezydenta, który pogoni to całe towarzystwo wzajemnej adoracji w MPWiK bo to oni zaproponowali takie stawki za wodę

Clou
Clou
4 miesięcy 30 dni temu

Tylko trzeba wybrać radnych, a nie takich bezradnych jak obecni….

gonzo
gonzo
4 miesięcy 30 dni temu

Bezpartyjni be, PiS be, PO be, Kukiz be, … nie wiem kto jeszcze startuje, koryto wielkie, a „świnek” nie brakuje. Kilka dni temu napisałem,że 4 lata temu nie głosowałem i w tym roku również nie zagłosuję.
Patrząc wstecz politycy krajowi czy lokalni mieli jakieś zasady, teraz może jednostki, generalizować nie można. Koryto, a zwłaszcza koryto + dla wielu zbliża się.

Rocky
Rocky
4 miesięcy 30 dni temu

Brawo Panie Prezydencie, niech ta Pisekta nie myśli że da się ogłupić i kupić caly naród, niech nie czują się bezkarni.Wstyd panie Kubów i jak w niedzielę pójdzie Pan do kościoła i spojrzy ludziom w oczy?

Czeslaw
Czeslaw
4 miesięcy 30 dni temu

Pan Kubów przynajmniej chodzi do kościoła w przeciwieństwie do Raczyńskiego i pojawia się jeśli tylko nie jest w Sejmie na wsztkich ważnych uroczystościach!!!!! Nie tylko przed wyborami jak RR:))))))

koan
koan
4 miesięcy 30 dni temu

Typowy Pisowiec, chodzi do kościoła i kłamią w żywe oczy

gonzo
gonzo
4 miesięcy 30 dni temu

„Pan Kubów przynajmniej chodzi do kościoła…” i co to znaczy,że chodzi? Jest „Prawdziwym Katolikiem” czy „Katolikiem na pokaz” jak większość Polaków? Jaja Pan robisz czy tak na poważnie?

MamaMarka
MamaMarka
4 miesięcy 30 dni temu

Koan i gonzo: To znaczy, że wyznaje system wartości bliski człowiekowi, co w waszym wydaniu nie ma miejsca! Kieruje się zasadami moralnymi a nie mamoną!

Ula
Ula
4 miesięcy 30 dni temu

Jeżeli dla Ciebie system wartości bliski człowiekowi i zasady moralne to kłamstwo w żywe oczy to współczuję temu Markowi

Andrzej N
Andrzej N
4 miesięcy 30 dni temu

Papcio i Synek – czytaj PiS. Oj dziś Papcio Jaro wezwał na dywanik. Pani Basia dała Opr. Jak tu wrócić do Lubina . Wiem! Zasłonie się immunitetem !

Mama wie, że pijesz?
Mama wie, że pijesz?
4 miesięcy 30 dni temu

Andrzeju! Andrzeju! Obudź się! Ze*rales się we śnie!

A tu nie ma co tłumaczyć:
A tu nie ma co tłumaczyć:
4 miesięcy 30 dni temu

kontrowersje.net/potrafisz_polsko_partyjny_baron_z_odzieje_i_esbek_na_czele_antysystemowej_rewolucji_kukiza

Kober
Kober
4 miesięcy 30 dni temu

Zobaczcie na swoją sitwe i wasze układy….uniecie tylko oceniać innych a u was co tak święto? Nie ma układów nie ma wysokich stolkow? Nie ma byłych chlonkow PO na listach? Lub z innych partii? Zobaczcie na siebie Pisowcy a potem innych oceniacie. Sami świeci się znaleźli…. Żałosne

tomcio
tomcio
4 miesięcy 30 dni temu

W głowach sie poprzewracalo..przyssaliscie sie do koryta Bezpartyjni . Czas na zimny prysznic i odsunięcie od władzy.Koniec z całą sitwa lubińską.Brawo Kubów rozpędź tylko ta lokomotywę i miazga ich!!!!

Ghostwriter
Ghostwriter
4 miesięcy 30 dni temu

To prawda, że pis płaci 2 zł za takie komentarze? Do kogo się zgłosić @tomcio? z chęcią dorobię po godzinach.

Klikklik
Klikklik
4 miesięcy 30 dni temu

To prawda, że w urzędach klikacie pochwalne peany w ramach codziennej pracy? Chyba słabo normy kręcicie, że jeszcze po godzinach dorabianie co?

Darnam Spławikowski
Darnam Spławikowski
4 miesięcy 30 dni temu

Wy to się jednak ludzie nie znacie.

Jak to powiedział największy wieszcz w mieście. Nasz Król Saksofonu, Budowniczy od 20 lat strefy ekonomicznej, człowiek którego drzwi gabinetu są otwarte dla mieszkańców.
SĄDY SĄ GŁUPIE 🙂 🙂 🙂 🙂
O!
i tego się trzymajcie.

Tomaszo Sopecky
Tomaszo Sopecky
4 miesięcy 30 dni temu

Czuję, że w przededniu wyborów wypłynął filmy, fotki i nagrania z kawalerskiego Tymka M.
Damian nawalony jak sztucer,
koledzy Prawnicy mówiący o dymaniu mieszkańców,
Kilka cierpkich słów na RR też padło….razem z tezami odsunięcia go od władzy.

Zainteresowani będą mogli ocenić, czy fajne dzi*wki sobie chłopcy sprowadzili na statek :):)
Oj…będzie kto miał przepraszać….oj będzie 🙂

Jacek
Jacek
4 miesięcy 29 dni temu

Dawajcie foty…Krzysiowi K. podobno okulary zaparowały jak zobaczył laskę na parkiecie jak robiła szpagaty

Z tyłu słychać Syren gwizdy...
Z tyłu słychać Syren gwizdy...
4 miesięcy 30 dni temu

Matko zwolena! Co jest nie tak z tym czasem przyszłym prostym, że odmiana czasowników rodzi takie problemy? „Wypłyną” – „wypłynął”, a dokładniej „wpłynął”, to podmiot liryczny na „suchego przestwór oceanu”.

A tak na marginesie – sugerujesz kolejną aferę podsłuchową? Czy jedyne słuszne ugrupowanie również maczało w tym palce?

Irmina
Irmina
4 miesięcy 30 dni temu

Oni wcale tacy święci nie są ale innych się czepiają!!! Brawo redakcjo za artykuł o prawniku Pana Posła!!!!! Szkoda że nie napisaliście ile ma dzieci i ile zarabia!!!!!!

Maciej
Maciej
4 miesięcy 30 dni temu

Ciekawe kiedy pan prezydent zajmie się w końcu spotkaniami z mieszkańcami zamiast oskarżać innych i do sądu ich podawać??????

wpDiscuz