Poseł musi publikować sprostowania [AKTUALIZACJA]

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał dziś stanowisko wydane przez Sąd Okręgowy w Legnicy, nakazując Krzysztofowi Kubowowi sprostowanie stwierdzeń, jakie wygłosił podczas konferencji prasowej poświęconej cenom wody w Lubinie. Orzeczenie to jest prawomocne.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, który zamierza ubiegać się o głosy lubinian w wyborach prezydenta miasta, minął się z prawdą, gdy powiedział, że cena wody w Lubinie jest najwyższą w Zagłębiu Miedziowym, a wyłączną odpowiedzialność za to ponosi prezydent miasta i rada miejska Lubina. Tego zdania były sądy dwóch instancji.

Oznacza to, że jeszcze w tym tygodniu Krzysztof Kubów musi opublikować sprostowania w regionalnych mediach i na swoim facebookowym profilu. Sąd Apelacyjny nie znalazł podstaw do podważenia w tym względzie decyzji sądu w Legnicy. Uznał jednak, że nie ma konieczności usuwania materiałów wyborczych, w których informacje te zostały opublikowane.

– Cieszy mnie decyzja Sądu Apelacyjnego, bo potwierdza ona słuszność naszych przekonań i argumentów – komentuje Tymoteusz Myrda, który w imieniu Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Raczyński Lubin 2006 wniósł do sądu wniosek o wydanie orzeczenia w trybie wyborczym. – Oczekujemy więc publikacji sprostowania. Uważam też, że w dobrym tonie byłyby honorowe przeprosiny.

O stanowisko odnośnie do prawomocnej już decyzji wrocławskiego Sądu poprosiliśmy również Krzysztofa Kubowa: – Dzisiaj jestem w Warszawie i nie zdążyłem się jeszcze zapoznać z uzasadnieniem sądu. W tej sprawie chcę zorganizować jutro konferencję prasową, na której przedstawię państwu mój komentarz – odpowiedział.

AKTUALIZACJA [2018-09-19]:

Zgodnie z zapowiedzią Krzysztof Kubów zorganizował dziś konferencję prasową, na której skomentował sądowe werdykty.

Poseł przytoczył postanowienia nakazujące mu opublikowanie sprostowań. Dodał, że nadal uważa, iż obowiązujące w mieście stawki są odbiciem zbyt wysokich – w jego ocenie – kosztów działalności Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie. Na pytanie, czy to nie właśnie Wody Polskie mają za zadanie weryfikować przedstawiane przez dostawców wody koszty, poseł odpowiedział lakonicznie: – Nie chcę wchodzić w polemikę, natomiast ostatnia zatwierdzona przez Wody Polskie podwyżka była kilkugroszowa w stosunku do poprzedniej.

Krzysztof Kubów zapowiedział, że wkrótce wywiąże się z obowiązku nałożonego nań przez Sąd Apelacyjny we Wrocławiu: – Respektuję postanowienia sądu, szanuję prawo i oczywiście to postanowienie sądu będzie zrealizowane w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Robert
Robert
1 miesiąc 3 dni temu

Lubin.pl=TVN24

rad.a
rad.a
1 miesiąc 3 dni temu
Panie K.K nowy kandydacie, czas na przemyślenia, chyba żałuje pan swojej decyzji o starcie w wyborach na Prezydenta, mógł Pan zostać lub przynajmniej się starać o na przykład stanowisko dyr. na ZG Lubin, dyr.Energetyki, księgowym na Polk-Sieroszowicach, lub V-ice we francuskiej firmie odpadowej na przykład w lubuskim lub inne stanowiska , itd. i żyć majętnie i spokojnie, a tak coraz więcej dowiadujemy się o Panu rożnych ciekawych rzeczy, a może ktoś wie kim jest ta Pani Basia , o której czytałam kilka wpisów,czym się zajmuje, czy to ktoś bliski panu K.K. jak ktoś zna osobę to proszę o więcej informacji,… Czytaj więcej »
wyborca realista
wyborca realista
1 miesiąc 3 dni temu

NAJLEPSZY PREZYDENT ROBERT RACZYŃSKI!!!!!

wyborca realista
wyborca realista
1 miesiąc 3 dni temu

NAJLEPSZY PREZYDENT ROBERT RACZYŃSKI!!!!!

Normalni Mieszkańcy Lubina Nie Gamonie
Normalni Mieszkańcy Lubina Nie Gamonie
1 miesiąc 4 dni temu

Panie Pośle jesteśmy z Panem !!!

mar.a
mar.a
1 miesiąc 3 dni temu

WAŻNE ! jak mieszkańcy nie popierają pana posła to ma pan prawo nazywać ich gamoniami, nie dosyć, że kłamie to jeszcze zwolennicy Krzysztofa K.obrażają i oni chcą rządzić w mieście ?

gamoń wg romka
gamoń wg romka
1 miesiąc 3 dni temu

Ty mar.a rad.a czy ile jeszcze masz tych nicków. WAŻNE: gamoniami nazwał mieszkańców Lubina Twój ziomal radny Roman i jakoś się nie podpalilas 🙂 Więc nie piłuj teraz i nie odwracaj kota ogonem, bo się osmieszasz 🙂

Przyjaciele R R
Przyjaciele R R
1 miesiąc 4 dni temu

Polacy z Lubina. Chcą żyć jak w Europie, a narzekają jak przekupki. Osrywacze poza ględzeniem CO JA ZROBIŁEM DLA KRAJU I MIASTA. ZASTOSUJ ODROBINĘ PORÓWNANZ INNYMI. A DOCENISZ RACZYŃSKIEGO

Majka
Majka
1 miesiąc 4 dni temu

Koryto się skończą walczą tak zwani Bezpartyjni.

Madzia
Madzia
1 miesiąc 4 dni temu

Chcieli PISowi zaszkodzić a sami się skompromitowali. Pan Myrda i Pan Raczyński mają złych doradców dlatego idą na dno. Brawo PIS

atraM
atraM
1 miesiąc 3 dni temu
a jakich doradców ma nowy kandydat K.K. ?szkolne błędy, obrażanie ludzi wprowadzając ich w błąd( wyrok sądu) , stworzył towarzystwo wzajemnej adoracji około 10osób, nie ważne umiejętności i motoryczność, wiesio i rodzina czy to gęś i rodzina, kura i rodzina lub inaczej i rodzina, z 20 osób to starający się posiąść łaski pana K.K. a pozostali to statystka, dwie ostatnie grupy mają marne szanse na przychylność pana K.K. w tym związku nikt jeszcze nie odważył się na zebraniu powiedzieć coś innego od oczekiwań pana K.K. może czas odejść z przewodniczącego, coraz więcej osób sądzi , że pana obecność jest ze… Czytaj więcej »
fRRajerzy
fRRajerzy
1 miesiąc 4 dni temu

Hej, farmazoniarze! Aktualizacja? Słowa nie po myśli, to napiszemy byle co żeby nikt nie widział.

Tytus
Tytus
1 miesiąc 4 dni temu

Jad nienawiści skierowany w stronę Pana Posła jest na zlecenie i nieźle opłacany.Brudna kampania wyborcza tych co się boją utraty miejsc przy korycie.

Kazik
Kazik
1 miesiąc 4 dni temu

czy to prawda, że jak się zostaje Prezydentem to trzeba zrzec się immunitetu, będzie ciekawie

atraM
atraM
1 miesiąc 4 dni temu

Pan 2xK chce wywieźć śmieci z Kłopotowa i ci którzy je przyjmą są chyba w super humorze, czy przypadkiem nie będzie o tym decydował baron z lubuskiego i sympatyczna Basia

kuki.
kuki.
1 miesiąc 4 dni temu

czy Patryk J. i Jarosław już wie , że poparł kłamc.uszka

sekreta..a
sekreta..a
1 miesiąc 4 dni temu

a ten samuraj krzysio z mp….ciągle w niełasce, chwalił R.R. i odpadł, teraz chwali 2xK i dalej będzie statystyką, gdzie on już nie był i zawsze dał się poznać jako marnota

Rocky
Rocky
1 miesiąc 4 dni temu

Jakie to Lubin ma szczęście że ma Prezydenta który się nie myli.Trzeba zadać pytanie co firma robi aby obniżyć koszty wody- patrz WPEC pomimo spadku popytu na ciepło od dawna wielkich podwyżek nie bylo ale ta firma porzez inwestycje byłe i w trakcie zmniejsza koszy dla dobra ekologi i mieszkańców,,,idę na tenis aby skosztować smak drogiej wody,,,Panie Pośle dzięki że zauważył Pan jeden z wiekich bolaczek Lubina,,,,czas obudzić Lubin ze snu aby nie było za póżno,,,a biedy i nieszczęść przybywa

L. Balcerowicz
L. Balcerowicz
1 miesiąc 4 dni temu

I przybędzie tych nieszcześć jeżeli wygra pis

Bożena
Bożena
1 miesiąc 4 dni temu

Potrafisz się określić?skoro Lubin ma takie szczeście ze ma takiego Prezydenta a jednocześnie twierdzisz że Pis zbawia ten kraj to będziesz głosował na Raczyńskiego czy Kubowa?Miej odwagę i powiedz kto?

wkrw
wkrw
1 miesiąc 4 dni temu

Mała informacja dla popierających posła Kubowa i innych, narzekających na „wysokie” ceny wody w Lubinie: „…Wody Polskie wydają masowo decyzje odmowne (w samym sierpniu 286) nie zezwalając zakładom wodociągowo-kanalizacyjnym na nieuzasadnione podwyżki cen. W skrajnych przypadkach zakłady obsługujące kilkuset mieszkańców mają kierowników zarabiających blisko 20 tys. zł/m-c, a do wody/ścieków dopłaca gmina ze stratą na innych sektorach. Najdroższy m3 wody w gm. Ślemień pod Żywcem – 57,34 zł. Najtaniej w Jurowcach pod Sanokiem – 1,30 zł. Ścieki najdrożej gm. Ostroróg (Wlkp) 51,38 zł/m3, najtaniej Chorzele (Mazowsze) 2,20 zł…”

wykrw
wykrw
1 miesiąc 4 dni temu

Co ma piernik do wiatraka? Czy ktoś porównuje ceny wody do cen na w Wielkopolsce czy na Podkarpaciu? Porównanie jest do okolicznych miejscowości, z naszego rejonu. I wg Ciebie różnice po 20% są normalne? Stawka nie jest na poziomie grożącym jej niezatwierdzeniem przez WP. Jeśli dla Ciebie różnica w cenie 20% w porównaniu do sąsiedniej miejscowości nie oznacza, że jest drogo, to dalej się z tym zgadzaj i płać. Kilkanaście kilometrów od nas to samo kosztuje ok.250zl mniej rocznie. Dla Ciebie może niedużo. Dla zarządów miejskich spółek to już całkiem pryszcz. Dla normalnych ludzi to dużo.

Kolo
Kolo
1 miesiąc 4 dni temu

Już widzę ten Lubin po wygranej PiSu, jadąc z Przylesia mijasz zamknięty obcy hipermarket Tesco, mijasz park imienia św.p. Jarosława Kaczyńskiego, dojeżdżasz na rondo , skręcasz w lewo na aleje Kaczyńskiego i mijając pomnik Poległych w zamachu smoleńskim dojeżdżasz do Hutniczej.
Czyli zmiany zmiany i rozwój.

PixiDixi
PixiDixi
1 miesiąc 4 dni temu

Próbujesz być zabawny a robisz z siebie pajaca. Dropsy Cię nieźle trzymają, skoro około 10:00 dalej masz halucynacje i widzenia 🙂

L. Balcerowicz
L. Balcerowicz
1 miesiąc 4 dni temu

Ale przecież to jest realne zagrożenie

Kola-borant
Kola-borant
1 miesiąc 4 dni temu

To nie tyle jest zabawne, co straszne… a straszne, bo bardzo realne.

gosc
gosc
1 miesiąc 4 dni temu

Woda jest droga w Lubinie. Dla podkreślenia wagi problemu przerysowano, ze jest najdroższa w regionie, ale jest droga. Natomiast dlaczego trolle raka nie pokazujecie jak czmychał z Ratusza przed nauczycielami w lipcu, to jest ten co teraz brata się z ludem,. bo wybory. A dawaj na plac, a nie zapraszać na mecze do RCS-u, bo wybory!!! Na mecze zaprasza klub!!!!!

Adam L
Adam L
1 miesiąc 4 dni temu

Ja, Krzysztof Kubów, z PiS oświadczam, że:
1. nieprawdą jest, jakoby cena wody w Lubinie była najdroższą wodą w Zagłębiu Miedziowym,
2. nieprawdą jest, jakoby Rada Miejska w Lubinie oraz Prezydent Lubina Robert Raczyński byli wyłącznie odpowiedzialni za ustalanie wysokości ceny wody w Lubinie.
Rozpowszechniane wcześniej przeze mnie informacje były nieprawdziwe, za co przepraszam radnych Rady Miejskiej w Lubinie oraz pana Roberta Raczyńskiego Prezydenta Miasta Lubina. Krzysztof Kubów.

Beata
Beata
1 miesiąc 4 dni temu

A mi się bardziej podobał jako Poseł Wiązanka niż jako Poseł Kłamczuszek. W roli Wiązanki przynajmniej się nie odzywał i wszystko wyglądało ok.

lukazene-ki
lukazene-ki
1 miesiąc 4 dni temu

poseł Wiązanka ze złożonymi rączkami i jego giermek Wiesław, Boże mniej nas w opiece i chroń przed takimi dziwnymi ludźmi

Klaudia
Klaudia
1 miesiąc 4 dni temu

ciekawe ile kosztuje w tym roku „jedynka” na listach wyborczych lubińskiej kliki? chyba nie mało bo niektórzy az pożyczki biorą żeby wpisowe zapłacić

Wiśniewski
Wiśniewski
1 miesiąc 4 dni temu

Poseł szanuje sądy i ich wyroki. Nie to co Pan Raczyński, który po wyroku sądu swojego kolegę z SITWY mianował naczelnikiem oświaty.

Adolf szewczenko
Adolf szewczenko
1 miesiąc 4 dni temu

Ludzie, przeciętne 4 osobowe gospodarstwo domowe zużywa miesięcznie ok 10 m3 wody. Woda w Lubinie jest ok 2 zł droższa niż w Głogowie czy Legnicy. Stąd wniosek, że na osobę to ok 5 zł miesięcznie, to ok tyle co opłata za dwa kutsy autobusem. I teraz pytanie czy lepiej mieć bezpłatną komunikację czy lekko droższą wodę. Wyższa ceena wody skłania ludzi do oszczędzania, natomiast darmowa komunikacja zachęca do korzystania z niej. I tak powinno być żeby nasze dzieci nie usiało piaskiem myć zębów i żeby było mniej samochodów na ulicach.

Panadolf
Panadolf
1 miesiąc 4 dni temu

Hej Adolf. Siejesz populizm jak ten bardziej znany Adolf. Co ma cena wody do komunikacji??? Komunikacja jest organizowana przez powiat! „Wyższa cena skłania ludzi do oszczędzania”…. Bez komentarza :). Cena za wodę prawie 20% wyższa niż w Legnicy lub Głogowie kompletnie nie ma uzasadnienia. No chyba, że uzasadnieniem jest zaspokojenie wypasionych wypłat dla grupy trzymającej władze w spółkach lub wydatków na halę tenisową. Twoja wypowiedź można podsumować: ludzie nie myjcie sie, oszczędzajcie wodę i smierdzcie w komunikacji miejskiej.

kolo
kolo
1 miesiąc 4 dni temu

Ale tu komentarzy! Trolowisko można powiedzieć. Ja i tak będę głosował na swojego kandydata nawet jak po pijaku przejedzie na pasach zakonnice w ciąży. Chyba jakoś tak się mówi. Polityka panie!

Lech
Lech
1 miesiąc 4 dni temu

Ale wstyd, POSEŁ KŁAMIE.

Leszek
Leszek
1 miesiąc 4 dni temu

Gdzie jest najdroższa woda? W Lubinie, Legnicy, czy może w Głogowie? Umiesz sprawdzić?

Lechosław
Lechosław
1 miesiąc 4 dni temu

W Kopydłowie

Edward
Edward
1 miesiąc 4 dni temu

Prawda jest taka ze woda jest droga, Kubow chce obnizyc ceny, wniosek jest prosty ze glosujemy na Krzysztofa.

asia
asia
1 miesiąc 4 dni temu

Będzie prezesem MPWiK? Jaka będzie cena?

Józek
Józek
1 miesiąc 4 dni temu

No i to jest argument!!! Kubów =tania woda. Ludziska lećcie głosować!

Ula
Ula
1 miesiąc 4 dni temu

Na kłamce? Nigdy!!!

AA
AA
1 miesiąc 4 dni temu

Ile troli z pisorekty! Szok! Jak Was tak dużo to proszę skupcie się i wymieńcie choć jedna obietnicę spełniona przez Waszego asa z wyborów parlamentarnych, lub jakiekolwiek osiągniecie którym mógłby się pochwalić.

Mama
Mama
1 miesiąc 4 dni temu

Patrz kolego na swojego asa bo jak narazie zajumal nam 16 lat rozwoju miasta i tyle go widzieliśmy!

Legion
Legion
1 miesiąc 4 dni temu

Nie jest ich tak dużo wcale. Jeden udaje dziesięciu, w pocie czoła miota się jak może i zaklina rzeczywistość, sączy jad, gdzie się da.

Lubinak
Lubinak
1 miesiąc 5 dni temu

Jesienią zamiast liści będą wisieć komuniści !!

Kacper
Kacper
1 miesiąc 5 dni temu

Należy pogonić Sitwę bo nic nie robią a kasę biorą!!!!!!

burak
burak
1 miesiąc 5 dni temu

Pan RR myśli że jak przedstawi Kubowa w złym świetle to ludzie zapomną o smrodzie w Lubinie????? Nie zapomnimy Panie prezydencie pamiętamy i wiemy że nic Pan dla Nas nie robi…..

obserwator
obserwator
1 miesiąc 5 dni temu

Ale wstyd! Pogonić tych kłamców z pisu jak najdalej od naszego miasta i regionu!

lubinianin
lubinianin
1 miesiąc 5 dni temu

Panie szeregowy pośle wreszcie Pana złapali na kłamstwie. Co chwile Pan to robi aloe zawze się udawało i teraz bęc!

Tylko nie wiem po co sam sobie pisze Pan te komentarze pod tym tekstem. Tylko się Pan tym jeszcze bardziej ośmiesza!

Zenek
Zenek
1 miesiąc 5 dni temu

Droga woda to jest fakt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie chcemy sponsorwać RR

Nobody
Nobody
1 miesiąc 5 dni temu

„kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem” tekst bardzo opisuje sytuacje nie tylko ta obecnie opisywana..

Śmietanka
Śmietanka
1 miesiąc 5 dni temu

To gdzie do jasnej Anieli jest ten milion z rtbs? Ówczesny szef awansował na sekretarza?

poll
poll
1 miesiąc 5 dni temu

To jaka jest prawda, woda jest droga czy nie.Wygląda że RR nie miał wpływu na swoich kolesi gdy podnosili cenę wody

zl
zl
1 miesiąc 5 dni temu

nie

mkmarceli45
mkmarceli45
1 miesiąc 5 dni temu

To koniec sitwy Raczyńskiego ! Sami sobie strzelają w kolano. Wnosząc sprawę na temat drogiej wody.. bo to MPWiK i Rada ustalaja ceny a Polskie Wody w Warszawie tylko zatwierdzają 😉

marcomarek
marcomarek
1 miesiąc 5 dni temu

Ciekawe jak wyrok Myrdy !? Który ciągnie się latami.. Ma czas na sprawy sądowe a na kampanie niekoniecznie. Nie głosujmy na takich benc.. Trzeźwy umysł i zdrowy rozsądek 😉

przemoo2
przemoo2
1 miesiąc 5 dni temu

Co za stronniczy portal.. bardzo złe wyczucie stylu.. Co kogo obchodzi gdzie pracował, pracuje i z kim ma kontakty Pan Hunek. To w ogóle nie jest związane ze sprawą a Pan Kubów miał racje woda jest droga i jedna z najdroższych i ta cała sprawa nic nie wnosi…

Natalia
Natalia
1 miesiąc 5 dni temu

Brawo Panie Pośle może dzięki tej całej zadymie radni obniżą stawki za wodę! Nauczycielom dodatki już zwrócili:))))) jesXze tylko niech obiecają smród z wysypiska zlikwidować w swoim programie i dzięki kampani wyborczej pana Kubowa będą mieszkańcy mieć trochę lepiej!!!!!

L
L
1 miesiąc 5 dni temu

Nie radnych a prezydenta, który pogoni to całe towarzystwo wzajemnej adoracji w MPWiK bo to oni zaproponowali takie stawki za wodę

Clou
Clou
1 miesiąc 5 dni temu

Tylko trzeba wybrać radnych, a nie takich bezradnych jak obecni….

gonzo
gonzo
1 miesiąc 5 dni temu

Bezpartyjni be, PiS be, PO be, Kukiz be, … nie wiem kto jeszcze startuje, koryto wielkie, a „świnek” nie brakuje. Kilka dni temu napisałem,że 4 lata temu nie głosowałem i w tym roku również nie zagłosuję.
Patrząc wstecz politycy krajowi czy lokalni mieli jakieś zasady, teraz może jednostki, generalizować nie można. Koryto, a zwłaszcza koryto + dla wielu zbliża się.

Rocky
Rocky
1 miesiąc 5 dni temu

Brawo Panie Prezydencie, niech ta Pisekta nie myśli że da się ogłupić i kupić caly naród, niech nie czują się bezkarni.Wstyd panie Kubów i jak w niedzielę pójdzie Pan do kościoła i spojrzy ludziom w oczy?

Czeslaw
Czeslaw
1 miesiąc 5 dni temu

Pan Kubów przynajmniej chodzi do kościoła w przeciwieństwie do Raczyńskiego i pojawia się jeśli tylko nie jest w Sejmie na wsztkich ważnych uroczystościach!!!!! Nie tylko przed wyborami jak RR:))))))

koan
koan
1 miesiąc 4 dni temu

Typowy Pisowiec, chodzi do kościoła i kłamią w żywe oczy

gonzo
gonzo
1 miesiąc 5 dni temu

„Pan Kubów przynajmniej chodzi do kościoła…” i co to znaczy,że chodzi? Jest „Prawdziwym Katolikiem” czy „Katolikiem na pokaz” jak większość Polaków? Jaja Pan robisz czy tak na poważnie?

MamaMarka
MamaMarka
1 miesiąc 4 dni temu

Koan i gonzo: To znaczy, że wyznaje system wartości bliski człowiekowi, co w waszym wydaniu nie ma miejsca! Kieruje się zasadami moralnymi a nie mamoną!

Ula
Ula
1 miesiąc 4 dni temu

Jeżeli dla Ciebie system wartości bliski człowiekowi i zasady moralne to kłamstwo w żywe oczy to współczuję temu Markowi

Andrzej N
Andrzej N
1 miesiąc 5 dni temu

Papcio i Synek – czytaj PiS. Oj dziś Papcio Jaro wezwał na dywanik. Pani Basia dała Opr. Jak tu wrócić do Lubina . Wiem! Zasłonie się immunitetem !

Mama wie, że pijesz?
Mama wie, że pijesz?
1 miesiąc 5 dni temu

Andrzeju! Andrzeju! Obudź się! Ze*rales się we śnie!

A tu nie ma co tłumaczyć:
A tu nie ma co tłumaczyć:
1 miesiąc 5 dni temu

kontrowersje.net/potrafisz_polsko_partyjny_baron_z_odzieje_i_esbek_na_czele_antysystemowej_rewolucji_kukiza

Kober
Kober
1 miesiąc 5 dni temu

Zobaczcie na swoją sitwe i wasze układy….uniecie tylko oceniać innych a u was co tak święto? Nie ma układów nie ma wysokich stolkow? Nie ma byłych chlonkow PO na listach? Lub z innych partii? Zobaczcie na siebie Pisowcy a potem innych oceniacie. Sami świeci się znaleźli…. Żałosne

tomcio
tomcio
1 miesiąc 5 dni temu

W głowach sie poprzewracalo..przyssaliscie sie do koryta Bezpartyjni . Czas na zimny prysznic i odsunięcie od władzy.Koniec z całą sitwa lubińską.Brawo Kubów rozpędź tylko ta lokomotywę i miazga ich!!!!

Ghostwriter
Ghostwriter
1 miesiąc 5 dni temu

To prawda, że pis płaci 2 zł za takie komentarze? Do kogo się zgłosić @tomcio? z chęcią dorobię po godzinach.

Klikklik
Klikklik
1 miesiąc 5 dni temu

To prawda, że w urzędach klikacie pochwalne peany w ramach codziennej pracy? Chyba słabo normy kręcicie, że jeszcze po godzinach dorabianie co?

Darnam Spławikowski
Darnam Spławikowski
1 miesiąc 5 dni temu

Wy to się jednak ludzie nie znacie.

Jak to powiedział największy wieszcz w mieście. Nasz Król Saksofonu, Budowniczy od 20 lat strefy ekonomicznej, człowiek którego drzwi gabinetu są otwarte dla mieszkańców.
SĄDY SĄ GŁUPIE 🙂 🙂 🙂 🙂
O!
i tego się trzymajcie.

Tomaszo Sopecky
Tomaszo Sopecky
1 miesiąc 5 dni temu

Czuję, że w przededniu wyborów wypłynął filmy, fotki i nagrania z kawalerskiego Tymka M.
Damian nawalony jak sztucer,
koledzy Prawnicy mówiący o dymaniu mieszkańców,
Kilka cierpkich słów na RR też padło….razem z tezami odsunięcia go od władzy.

Zainteresowani będą mogli ocenić, czy fajne dzi*wki sobie chłopcy sprowadzili na statek :):)
Oj…będzie kto miał przepraszać….oj będzie 🙂

Jacek
Jacek
1 miesiąc 4 dni temu

Dawajcie foty…Krzysiowi K. podobno okulary zaparowały jak zobaczył laskę na parkiecie jak robiła szpagaty

Z tyłu słychać Syren gwizdy...
Z tyłu słychać Syren gwizdy...
1 miesiąc 5 dni temu

Matko zwolena! Co jest nie tak z tym czasem przyszłym prostym, że odmiana czasowników rodzi takie problemy? „Wypłyną” – „wypłynął”, a dokładniej „wpłynął”, to podmiot liryczny na „suchego przestwór oceanu”.

A tak na marginesie – sugerujesz kolejną aferę podsłuchową? Czy jedyne słuszne ugrupowanie również maczało w tym palce?

Irmina
Irmina
1 miesiąc 5 dni temu

Oni wcale tacy święci nie są ale innych się czepiają!!! Brawo redakcjo za artykuł o prawniku Pana Posła!!!!! Szkoda że nie napisaliście ile ma dzieci i ile zarabia!!!!!!

Maciej
Maciej
1 miesiąc 5 dni temu

Ciekawe kiedy pan prezydent zajmie się w końcu spotkaniami z mieszkańcami zamiast oskarżać innych i do sądu ich podawać??????

wpDiscuz