Popowicz: Przyjechaliśmy do Lubina po naukę

Szóstą wygraną w szóstym meczu ligowym w sezonie zanotowały piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin. Miedziowe w meczu, rozegranym awansem pokonały Koronę Handball Kielce 38:32. Na pomeczowej konferencji prasowej spotkanie podsumowali szkoleniowcy obydwu drużyn.

– Przyjechaliśmy do Lubina po naukę i uważam, że tę naukę wynieśliśmy, bo na bieżąco korygowaliśmy swoje błędy. Staraliśmy się przeciwnika jakoś zaskoczyć, momentami to się udawało, momentami jednak brakowało nam doświadczenia. Wiedzieliśmy, że mecz z tak klasowym zespołem, jak Zagłębie nie będzie łatwy i tak też było. Jestem zadowolony z gry dziewczyn, bo walczyły do końca – powiedział po meczu Tomasz Popowicz, trener Korony.

– Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa i z kolejnych punktów. Spodziewaliśmy się walki, bo drużyny, które nie mają nic do stracenia zawsze walczą dzielnie. Wiedzieliśmy, z której strony spodziewać się zagrożenia. Przy tym w miarę dobrym wyniku dokonywałam sporo zmian, gdyż gramy co trzy dni – Bożena Karkut mówiła trener Metraco Zagłębia.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz