Poniedzielski w Lubinie

Już 8 czerwca w Centrum Kultury Muza wystąpi Andrzej Poniedzielski. Jego wieczór kabaretowy to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na to wydarzenie. Kolejne wejściówki rozdamy już za tydzień.

W programie znajdą się nowe, premierowe piosenki, żarty, skecze. Bez zmian pozostaje natomiast poczucie humoru autora. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii. „Chcemy żeby jednocześnie/były święta i czereśnie” – pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności.

Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, Lory Szafran czy Dawida Podsiadło, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2015.

Wieczór kabaretowy jest także promocją jego najnowszej książki. „Dla duszy – gram” to najpełniejsze wydanie wierszy i piosenek Andrzeja Poniedzielskiego – poety, artysty niosącego niezmącony spokój, inteligencję, wrażliwość i precyzję słowa.

Wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego odbędzie się 8 czerwca o godzinie 19 w sali widowiskowej Muzy. Bilety na to wydarzenie mogą być doskonałym prezentem na Dzień Matki. Wejściówki kosztują 65 zł. Można je kupić w kasie Muzy oraz na stronach www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na występ Andrzeja Poniedzielskiego. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dzisiaj (17 maja) o godzinie 14.00. 

Bilety wygrały Justyna Popielarz i Urszula Bielińska. Gratulujemy!

Kolejne bilety rozdamy za tydzień.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz